Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com95 $
Hotels.com95 $
Priceline100 $
Travelocity95 $
eDreams94 $
FindHotel97 $
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020

Η διαμονή μας στο κατάλυμα του wind tales ήταν υπέροχη και όλο το προσωπικό φρόντισε στο να γίνει ακόμα πιο ευχάριστη ,παρέχοντας μας μια πολύ γεμάτη ενημέρωση για το πώς να αξιοποιηθεί ο χρονος μας στο νησί.
Το πρωινό ήταν πολύ γευστικό με ντόπια προϊόντα και το δωμάτιο διαμονής μας ακόμα καλύτερο και από τις φωτογραφίες.
Σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, denismetzelos
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020

όλα ήταν πέρα της φαντασίας μου, βλέπεις τις φωτογραφίες πριν πας και είναι ακριβώς έτσι, εξαιρετική θέα απίστευτη αισθητική και όλα προσεγμένα τοποθετημένα στο δωμάτιο... οι οικοδεσπότες ευγενικοί και φιλόξενοι! το πρωϊνό εξαιρετικό με δικά τους προϊόντα και φυσικά απίστευτη θέα! ήταν διαθέσιμο το καλύτερο δωμάτιο και μας έκαναν αναβάθμιση !

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, anasta_meg
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2020

Το δωμάτιο ήταν απλά υπέροχο και πανέμορφο. Πλούσιο πρωινό κάθε μέρα με απίθανη θέα. Καταπληκτικοί άνθρωποι και τρομερά φιλόξενοι. Μας εξυπηρέτησαν με το παραπάνω!!!! Έκανε το ταξίδι μασ ακόμα πιο όμορφο . Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, 869anastasiap
Η κριτική έγινε: 1 Ιουνίου 2019

Ταξιδέψαμε με τον σύντροφο μου το τελευταία βδομάδα του Μαΐου στην Σύρο για διακοπές. Ειληκρινα η τοποθεσία, η αυρα του καταλύματος κ η κατασκευή είναι μοναδικά. Είναι προσεγμένο μέχρι κ την τελευταία λεπτομέρεια. Πολύ καθαρό με έμφαση στην περιποίηση του πελάτη. Το πρωινό σερβίρεται στο δωμάτιο. Είναι παραδοσιακο μεσογειακό με χειροποίητα υλικά. Η βεράντα του δωματίου μας ήταν καταπληκτική με θέα που κόβει την ανάσα.υπαρχουν πολλά να ειπωθούν για αυτο το καταλυμα καθώς θα ήταν σιγουρα ξανά η επιλογή μας κ στην επόμενη επίσκεψη στην Σύρο. Διαμάντι του τόπου. Ο ιδιοκτήτης φροντίζει προσωπικά τους πελάτες κ το προσωπικό πολύ ευγενικό. Συνιστάται ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Silia93
Η κριτική έγινε: 16 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό,καλόγουστο και με ένα υπέροχο μπαλκόνι με θέα την πόλη της Ερμούπολης.(value for money)
Οι οικοδεσπότες πρόθυμοι,φιλόξενοι και φιλικοί.
Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη φιλοξενία!
Καλό καλοκαίρι!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019