“Όλα τέλεια !”
Κριτική για: Kalliotzina Restaurant

Kalliotzina Restaurant
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό ! Άψογη εξυπηρέτηση ! Όλοι πολύ ευγενικοί !! Και η θέα μοναδική !! Τα ψάρια ήταν πολύ φρέσκα ! Το συστήνω ανεπιφύλακτα !

2  Ευχαριστούμε, _V9914ZV

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το μέρος είναι υπέροχο, πάνω στη θάλασσα! Το φαγητό είναι πραγματικά εξαιρετικό, η εξυπηρέτηση άμεση και πολύ φιλική και οι τιμές πολύ καλές. Το συστήνω ανεπιφύλακτα για οικογένεια με παιδακια, καθώς τα παιδιά ενθουσιάστηκαν με τον χώρο. Θα την ξαναεπισκεφτουμε σίγουρα!

1  Ευχαριστούμε, EllakosV
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2021

Πολύ καλό φαγητό, σε πολύ καλή θέση το εστιατόριο. Την ημέρα που πήγαμε για φαγητό επειδή φυσούσε μας μετέφεραν σε άλλο τραπέζι πολύ γρήγορα

1  Ευχαριστούμε, 66nikosd
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική ταβέρνα πάνω στο κύμα με τρομερή θέα και ευχάριστο περιβάλλον. Το φαγητό ήταν υπέροχο και το service πολύ γρήγορο.

1  Ευχαριστούμε, Κατερινα Κ
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2021

Η συμπεριφορά των ιδιοκτητών της ταβέρνας προς την παρέα μας ήταν απαράδεκτη. Λόγω του ότι είχαμε ακούσει καλά λόγια για την ποιότητα του φαγητού αποφασίσαμε να επισκεφτούμε τη συγκεκριμένη ταβέρνα, Κυριακή μεσημέρι με μια παρέα ηλικιών από μικρά παιδιά μέχρι και τη γιαγιά και τον παππού τους.
Μου είχαν πει ότι έχει πολύ κόσμο και πρέπει να κάνω κράτηση, οπότε τηλεφωνώ το Σάββατο και συνομιλώ με τον ιδιοκτήτη, ο οποίος μου λέει καλέστε αύριο κατά τις 10 -11 το πρωί να συνεννοηθούμε, αλλά πιστεύω θα έχουμε. (οπότε και δεν ψάχνω για άλλο εστιατόριο εφόσον θεώρησα ότι έχουμε συνεννοηθεί).
Καλώ την Κυριακή όπως συμφωνήσαμε και μου λέει δεν κάνουμε κρατήσεις (κάτι που δεν μου είναι απόλυτα κατανοητό ειδικά για το μήνα Αύγουστο, αλλά αν είναι η πολιτική του καταστήματος.....σεβαστό) αλλά ελάτε το μεσημέρι από εδώ και θα βρούμε.
Το μεσημέρι που πήγαμε (12 άτομα παιδιά έως ηλικιωμένοι) φυσικά και δεν υπήρχε κανένα τραπέζι ελεύθερο, και όταν λέω στον κύριο με τον οποίο είχα μιλήσει ότι επικοινωνήσαμε 2 φορές τηλεφωνικά και με είχε διαβεβαιώσει ότι θα βρούμε τραπέζι (σημειωτέον ότι μετακινηθήκαμε από Κουτσουνάρι μέχρι την Καλιοτζίνα γιατί είχαμε ακούσει καλά λόγια) άρχισε να φωνάζει ότι και τι να κάνουμε τώρα, πλάκωσε κόσμος, εδώ δεν κάνουμε κρατήσεις κι εγώ δεν σας είπα ποτέ ελάτε και θα βρούμε, σας είπα ελάτε και ...αν βρούμε, αλλιώς θα περιμένετε να αδειάσει τραπέζι!
Εννοείται ότι φύγαμε αμέσως, για την ποιότητα του φαγητού δεν μπορώ να κάνω κριτική γιατί δεν δοκιμάσαμε και φυσικά δεν θα δοκιμάσουμε και ποτέ γιατί δεν πρόκειται να ξαναπάμε.
Κανένας απολύτως επαγγελματισμός στην συμπεριφορά προς τον πελάτη.

2  Ευχαριστούμε, 1234lampin

Kalliotzina Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κουτσουράς, Νομός Λασιθίου

Μακρύ Γιαλός, Νομός Λασιθίου

Kalliotzina Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!