Ανοικτά σήμερα: Κλειστό
Αποθήκευση
Το καλύτερο οινοποιείο!!

Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2020
Antoniaktsj
Ωραίο κρασί κ προσεγμένος χώρος

Πηγα επίσκεψη περνούσα από το δρόμο κ σταμάτησα να πάρω κρασί ,πολύ ωραία γεύση . Αυτήν την ώρα μου... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2019
112nikosl
Τροιζήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2020

Επισκεφθηκα στις διακοπες μου το οινοποιείο και περασα υπεροχα!! Τα κρασια ηταν καταπληκτικα και οι γευσεις ξεχωριζαν!! Αλλα αυτο που με κέρδισε ιδιαίτερα ήταν το κεφι, η φιλοξενία του Νεκτάριου και της Γιώτας και ο ενθουσιασμός για την δουλεια τους, την οποια κάνουν πολυ καλα!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Antoniaktsj
Ο/η Nektarios_Andreou, Ιδιοκτήτης του Οινοποιείο Ανδρέου, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιουλίου 2020

Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση σας και περιμένουμε να τα ξαναπούμε από κοντά και με περισσότερο χρόνο!!

Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αυτήν την ώρα μου πρότεινε ο Νεκτάριος να μου δείξει κ το κελάρι. Κατεβήκαμε μου έδειξε κάποια ιδιαίτερα κρασιά που ήταν σε ζύμωση.Δοκιμασαμε κιόλας ,ήταν πολύ ωραία .

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, 112nikosl
Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2019

Καταπληκτικά περάσαμε με τον Νεκτάριο και την Γιώτα!Πολύ πάθος για αυτό που κάνουν και το κάνουν καλά!
Τα κρασιά καταπληκτικά!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, Antrikosder
Η κριτική έγινε: 23 Οκτωβρίου 2019

Super ,μέρος!!!
Σύγχρονο οινοποιείο,με πολλα πολλά χαμόγελα!
Εκπληκτικά κρασιά..- Υπέροχοι Επαγγελματίες!

Μπράβο σας!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, A-XRYSA
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2019

Περάσαμε από το οινοποιείο εφόσον είχαμε ακούσει για τα ωραία τους κρασιά.
Ηταν τέλεια όλα!
Πρώτα μάθαμε πως έκαναν το κρασί πολύ παλιά (παππούς) ,μετά είδαμε τους σύγχρονους χώρους οινοποιήσης.
Περασαμε από τα αμπέλια τους και καταλήξαμε στο κελάρι όπου δοκιμάσαμε πέντε κρασιά συνοδία με τυρί,σαλάμι και κριτσίνια.
Περάσαμε ένα δίωρο χαλάρωσης και διασκέδασης με πολύ καλή παρέα.
Θα το ξανακάνουμε σίγουρα!!!
Ευχαριστούμε Γιώτα και Νεκτάριε!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Mariel7919