Ανοικτά σήμερα: Κλειστό
Αποθήκευση
Εξαιρετικό

Η ξενάγηση ήταν εξαιρετική και η ατμόσφαιρα αρκετά φιλική. Τα κρασιά που δοκίμασα ήταν μοναδικά και... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020
Maxmoutel
Ωραίο κρασί κ προσεγμένος χώρος

Πηγα επίσκεψη περνούσα από το δρόμο κ σταμάτησα να πάρω κρασί ,πολύ ωραία γεύση . Αυτήν την ώρα μου... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2019
112nikosl
Τροιζήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αυτήν την ώρα μου πρότεινε ο Νεκτάριος να μου δείξει κ το κελάρι. Κατεβήκαμε μου έδειξε κάποια ιδιαίτερα κρασιά που ήταν σε ζύμωση.Δοκιμασαμε κιόλας ,ήταν πολύ ωραία .

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, 112nikosl
Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2019

Καταπληκτικά περάσαμε με τον Νεκτάριο και την Γιώτα!Πολύ πάθος για αυτό που κάνουν και το κάνουν καλά!
Τα κρασιά καταπληκτικά!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, Antrikosder
Η κριτική έγινε: 23 Οκτωβρίου 2019

Super ,μέρος!!!
Σύγχρονο οινοποιείο,με πολλα πολλά χαμόγελα!
Εκπληκτικά κρασιά..- Υπέροχοι Επαγγελματίες!

Μπράβο σας!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, A-XRYSA
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2019

Περάσαμε από το οινοποιείο εφόσον είχαμε ακούσει για τα ωραία τους κρασιά.
Ηταν τέλεια όλα!
Πρώτα μάθαμε πως έκαναν το κρασί πολύ παλιά (παππούς) ,μετά είδαμε τους σύγχρονους χώρους οινοποιήσης.
Περασαμε από τα αμπέλια τους και καταλήξαμε στο κελάρι όπου δοκιμάσαμε πέντε κρασιά συνοδία με τυρί,σαλάμι και κριτσίνια.
Περάσαμε ένα δίωρο χαλάρωσης και διασκέδασης με πολύ καλή παρέα.
Θα το ξανακάνουμε σίγουρα!!!
Ευχαριστούμε Γιώτα και Νεκτάριε!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Mariel7919
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2019

μοναδική και ανεπανάληπτη εμπειρία, ένα μαγικό ταξίδι στον κόσμο του κρασιού, ευγενέστατη και κατατοπιστική η οικοδέσποινα που με μεγάλη προθυμία σε καλωσορίζει, με την παρουσία του συζύγου και ο ένας να συμπληρώνει τον άλλον, σου εξηγούν και να σε βοηθούν να ενεργοποιήσεις τις αισθήσεις σου και να απολαύσεις τα κρασιά τους που με τόσο αγάπη και μεράκι έχουν δημιουργήσει ,συγχαρητήρια για την δουλειά σας, ΠΡΟΤΕΊΝΕΤΕ

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
5  Ευχαριστούμε, mhtsos m
Ο/η NEKTARIOS A, Ιδιοκτήτης του Οινοποιείο Ανδρέου, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2019

Ευχαριστούμε για την κριτική σας.
Ήταν τιμή μας που σας ξεναγήσαμε στο οικογενειακό - boutique -οινοποιείο μας.
Ελπίζουμε να σας ξαναδουμε!