“2 Κρεπες απλες μονο νουτελα,14 ευρο”
Κριτική για: Bon Bon Fait Maison

Bon Bon Fait Maison
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021

Όπως καταλάβατε και απο τον τίτλο ,σκέτη απάτη το μαγαζάκι, πηγαμε πανω στη βόλτα μας να παρουμε 2 απλες γλυκές κρέπες μονο με νουτελα και τπτ αλλο και δεν μου έφτανε το 10 ευρο που ειχα μαζι, μου ζήτησαν 14 ευρο, τις εδωσα πισω να τις φανε οι ίδιοι

3  Ευχαριστούμε, StamatisL5

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021

2 κρέπες απλές με νουτέλα, 14 ευρω;; τα συμπεράσματα δικά σας...!!! Δεν ξέρω τι νομίζει οτι προσφέρει το εν λόγω μαγαζί αλλά σίγουρα δεν θα το ξαναπροτιμήσω και ούτε το συστήνω σε κάποιον!!

Ευχαριστούμε, C2854OYmarias
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021

Όλοι μας έλεγαν ότι πρέπει να πάμε. πήγαμε βράδυ για παγωτό. Το παγωτό δνε ήταν κάτι το super.. Στον εξωτερικό χώρο που ήταν τα τραπεζάκια του μαγαζιού (αλλά και πάνω στα τρέπεζια..ειδικότερα σε αυτά που είναι δίπλα στην είσοδο) υπήρχαν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ κατσαρίδες

Ευχαριστούμε, grigorisp476
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021

Ένα πολύ όμορφο μαγαζί με διαφορετικές γευστικές προτάσεις για επιδόρπια (παγωτό, κρέπα, γλυκό). Ωστόσο Σάββατο απόγευμα που το επισκεφτηκαμε δεν υπήρχαν αρκετοί κωδικοή από τον κατάλογο με αποτέλεσμα να δυσκολευτούμε να παραγγείλουμε και δυστυχώς να μην μείνουμε και ικανοποιημένοι από τις γεύσεις. Δεν είναι ένα μέρος του γούστου μου τελικά και επιπλέον ακριβό χωρίς κανέναν απολύτως λόγο. 3 παγωτά και ένα cheesecake 21,50 euro...τα συμπεράσματα δικά σας...

Ευχαριστούμε, P7133CW_
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2021

Έλεος ρε παιδιά. Μια κρεπα Nutella μπισκότο στο χέρι 7,5 ευρώ;;;;;;;;;;;; Δεν υπάρχουν λόγια. Που απεθυνεστε;

Ευχαριστούμε, Μαρινα Π

Bon Bon Fait Maison: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κύθηρα, Κύθηρα

Bon Bon Fait Maison: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!