“Εξαιρετικο φαγητο”
Κριτική για: Πινακωτή-Πινακωτή

Πινακωτή-Πινακωτή
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Μαμαδιστικο φαγητο . Μενού για όλα τα γούστα!! Εξαιρετικη μουσικη, υπεροχοι καταστηματαρχες,νορναλ τιμη, το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2023
Ευχαριστούμε, Cruiser322247

Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Οικογένεια που δεν συναντάς πλέων στις μέρες μας!Με φροντίδα τής αγαπημένης Γαρουφαλιάς, τού πολυταξιδεμένος Οδυσσέα μας, τής Ευτυχίας,με τούς αφανείς ήρωες μέσα από τό πάσο, μαγαζί με αγάπη πρώτα απ'όλα,με υλικά αγνά, διαλεγμενα από την Γαρουφαλιά, τό γουρουνάκι που έφαγα πρωσωπικα έλιωνε, χωρίς πολλά μπαχαρια, έτρωγα ένα νοστιμότατο ψητό, σερβιρισμενο με κολοκύθα γλυκιά, για εμένα αδιάφορη, ..κάποιος σχολίασε τό γαλοτύρι,δεν είχε "γίνει",.... ή Πάπια ,ο κόκορας, ή γέμιση, άριστα 10, ή σαλάτα Χριστούγεννιατικη, τέλεια!!!!!οι τηγανιτές πατάτες? άριστες, μπράβο στην μαγείρισσα για το ψητό, εύγε στον Γρηγόρη για τά ψητά....Οσο για την τιμή,ρε παιδιά Χριστουγεννιάτικο τραπέζι,με 4 παιδιά,7 μεγάλοι, μία χαρά πληρώσαμε.ευχαριστουμε Γαρουφαλιά μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, _V3093IF
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μαμαδίστικο φαγητό, ωραίες γεύσεις, Χριστουγενιάτικο μενού για όλα τα γούστα!! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Λιμακη Χ
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2022

Ταβέρνα χωρίς καταλογο απόδειξη ούτε για δείγμα, απρεπεις συμπεριφορα, δεν το προτείνω, μέτριο φαγητο

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
1  Ευχαριστούμε, j0ulin
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2022

Η ατμόσφαιρα με τη μουσικούλα,το σημείο κ το σπιτικό φαγητό δημιουργεί μια αίσθηση οτι ταξιδεύεις σε μια άλλη εποχή!Τα φαγητά πεντανόστιμα κ ποιοτικά Για τα γούστα μου βεναια κάποια πιάτα ήταν αρκετά αλμυρά πχ οι γίγαντες.
Ο ταραμας ο λευκός μοναδικός κ το χταπόδακι το μαγειρευτό ονειρικό.
Το τσίπουρο το ντόπιο πολύ καλό.
Στα αρνητικά κ παράπονα ...
θα βάλω ότι με το πρώτο 50αρακι που είχε 7ευρω μας εφερε δυο μικρά πεντανόστιμα μεζεδάκια, αλλά στο δεύτερο γύρο στην ίδια τιμή δεν ακολούθησε κάποιος μεζές..Οι ριγανοκεφτεδες 7ευρω επίσης μ φάνηκαν παρα πολύ ακριβοί!
Τα υπόλοιπα νορμάλ.
Επίσης δεν κόπηκε απόδειξη παρά μόνο όταν πήγαμε να πληρώσουμε με κάρτα.
Με αλλαγές σε λεπτομέρειες μπορεί να γίνει εξεραιτικό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, Anna V

Πινακωτή-Πινακωτή: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πινακάτες, Περιοχή Μαγνησίας
Πινακάτες, Περιοχή Μαγνησίας

Πινακωτή-Πινακωτή: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!