“Εξαιρετικοί!”
Κριτική για: Εστιατόριο Πηλέας

Εστιατόριο Πηλέας

Πραγματικά δεν περιμέναμε να φάμε τόσο νόστιμα πιάτα, ένα μπράβο στον μάγειρα και στο σέρβις, ήταν όλα πεντανοστιμα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, despoinaa2019

Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2020

Βρεθήκαμε στο εστιατόριο " Pileas " Η ποιοτητά του είναι μια από τις μοναδικές που έχουμε γνωρίσει!Τι να πώ για τους ιδιοκτήτες άψογη,δοτική και συνεργάσιμοι ....!!!

1  Ευχαριστούμε, _Z4928OX
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το εν λόγω εστιατόριο καθώς φαινόταν να έχει πολύ ωραία θέα με τραπεζάκια μπροστά στο μπαλκόνι
. Σημειωτέον τα τραπέζια μπροστά ήταν μικρά ενωμένα ανά δύο και εξαθέσια. Στην επιθυμία μας να χωρίσουν ένα ώστε να καθίσουμε να απολαύσουμε τη θέα και το φαγητό μας ζήτησαν να πάμε σε ένα τραπέζι πίσω (που έβλεπε τα άλλα τραπέζια ως θέα) καθώς περίμεναν κόσμο. Το μαγαζί μέχρι εκείνη την ώρα ήταν άδειο καθώς μόνο εμείς ήμασταν. Τελικά και μέχρι την ώρα που φύγαμε κάνεις δεν πάτησε στο μαγαζί και υποθέτω και αργότερα. Κακοί επαγγελματίες.

2  Ευχαριστούμε, PAPENIS
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα πάντα ήταν υπέροχα!το σέρβις με το χαμόγελο στα χείλι!πεντακαθαρο κι η κοπέλα έτοιμη να μας λύσει όλες μας τις απορίες!!
Φαγαμε υπεροχο cheesecake με μαρμελάδα σαμπουκο κ κορμό με παγωτό

1  Ευχαριστούμε, mariahR3334YM
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε μια υπέροχη πλαγιά με θέα τον Παγασητικό κόλπο έχει φτιαχτεί ενας χωρος με βάση το ξύλο όμορφος με θέα και με ευγένεια και προπαντώς αγνές πρώτες ύλες..το cheesecake με σαμπούκο ένα φυτό αντιβηχικο για τους ντόπιους που το βράζουν ήταν πεντανόστιμο και μεγάλη μερίδα..επίσης έχει ντόπια προϊόντα προς πώληση..εμείς αγοράσαμε την μαρμελάδα από το προαναφερόμενο φυτό..και ο κορμός σοκολάτας πολύ καλός..10,5€ νομίζω ήταν τίμια τιμή..

1  Ευχαριστούμε, nionios7676

Εστιατόριο Πηλέας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πινακάτες, Περιοχή Μαγνησίας

Μηλιές, Περιοχή Μαγνησίας

Εστιατόριο Πηλέας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.