“Brunch”
Κριτική για: Yam

Yam
Κουζίνες: Διεθνής, Υγιεινή, Γκριλ
Καλό για: Μεγάλες παρέες, Οικογένειες με παιδιά
Περιγραφή: ΠΑΡΑΚΑΛΩ, επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας για λεπτομέρειες! Σ’ ένα όμορφα διαμορφωμένο κτήμα, στην καρδιά του χωριού της Αντιπάρου, βρίσκεται το ΥΑΜ, ένας χώρος φαγητού, ποτού, παιχνιδιού αλλά και ηρεμίας! To YAM είναι επίσης ένας χώρος δραστηριοτήτων, εκθέσεων, καθώς και χώρος για events. Το ΥΑΜ ήταν το πρώτο μοντέρνο cocktail bar του νησιού και για πολλά χρόνια από τα αγαπημένα βραδινά στέκια της Αντιπάρου. Τώρα το ΥΑΜ εξελίχθηκε, και πλέον απευθύνεται τόσο σε αυτούς που επιθυμούν να απολαύσουν τα υπέροχα cocktail μας , όσο και σε όσους αναζητούν φρέσκιες, μοντέρνες γεύσεις, στα παιδιά τους και όσους έχουν καλόβολη διάθεση! Επειδή είμαστε και εμείς γονείς, γνωρίζουμε ότι όταν τα παιδιά περνάνε καλά, περνάνε καλά και οι γονείς. Γι αυτό το λόγο φτιάξαμε έναν πανέμορφο χώρο για παιχνίδι, με τη χρήση ανακυκλώσιμων υλικών. Όσο αυτά παίζουν στον κήπο, εσείς απολαύστε ένα δροσιστικό cocktail. Είμαστε ανοιχτά κάθε μέρα από τον Ιούνιο μέχρι τα μέσα Σεπτεμβρίου. Επισκεφθείτε μας .
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό brunch με πλούσιο μενού, που συνδυάζει μοντέρνα πιάτα με μια δόση παράδοσης. Βρίσκεται στην ❤️ του νησιού με υπέροχη θέα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, mariasI7416ME

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλη ποικιλία, προσεγμένα πιάτα, καλό σέρβις σε καλοκαιρινή δροσερή και ήσυχη αυλή. Το καλύτερο πρωινό και brunch του νησιού. Αξίζει

3  Ευχαριστούμε, christosk1973
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2021

Μείναμε αρκετα εντυπωσιασμένοι με το πρωινό του καταστήματος. Προσέφερε πραγματικα πληθώρα επιλογών και κάθε πιατο του ήταν πεντανόστιμο και ποιοτικό. Η γκρανολα εκπληκτική καθώς και τα πανκεικς με τη σοκολατα και την μπανανα. Όσο για την τοποθεσια μαγευτική, θυμίζει σίγουρα νησι και έχει και πολύ όμορφο χώρο για να απασχολούνται τα παιδιά. Είναι σίγουρα μια από τις καλύτερες επιλογές για πρωινό πριν τη βόλτα ή το μπάνιο σας στο νησί.

1  Ευχαριστούμε, konstadinamitsk_98
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο μαγαζί με υπέροχο πρωινό! Μεγάλη ποικιλία και πολύ ωραίοι χυμοί!!! Εξαιρετική η γκρανολα και τα αυγά με μουσ αβοκάντο

1  Ευχαριστούμε, 509zetat
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ουτε τελειο ουτε χαλια
Σε καλο σημειο. Τραπεζια ανετα με αποσταση μεταξυ τους ( οχι ο ενας πανω στον αλλο οπως πολλα στην αντιπαρο). Μενου ενδιαφερον. Λιστα κρασιων. Ποτα και κοκτειλ. Δροσερο αερακι παντου. Φιλικο για παιδια.
Αρνητικα, κακης ποιοτητας κρεας. (Φιλετο σκληρο και με λιπος, μπεργκερ δεν το φαγε κανεις, κλπ). Οι γατες ανεβαινουν στα τραπεζια

2  Ευχαριστούμε, antiako

Yam: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χώρα Αντιπάρου, Αντίπαρος

Αντίπαρος, Κυκλάδες

Yam: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!