“Πολύ καλή επιλογή για φαγητό στο Πόρτο Κάγιο”
Κριτική για: Ακρωτήρι Εστιατόριο

Ακρωτήρι Εστιατόριο
Περιγραφή: Ακριβώς πάνω στην αμμώδη παραλία του Porto Kagio στη Μάνη, θα βρείτε την οικογενειακή μας επιχείρηση ενοικιαζόμενων δωματίων και εστιατορίου με θέα στη θάλασσα και με τζάκι για τις κρύες ημέρες του χειμώνα. Προσφέρουμε κλιματιζόμενα καταλύματα με μπαλκόνι με θέα στον κόλπο του Πόρτο Κάγιο. Εργαζόμαστε μόνο με κράτηση, γι 'αυτό παρακαλείστε να κλείσετε το τραπέζι ή το δωμάτιό σας πριν από την άφιξή σας. Η παραδοσιακή μας κουζίνα και τα φρέσκα ψάρια μας είναι αυτό που μπορείτε να περιμένετε από εμάς. Η κράτηση απαιτείται! Παρακαλούμε, για να αποφύγετε την δυσάρεστη εμπειρία, να κλείσετε το τραπέζι ή το δωμάτιο σας πριν την επίσκεψή σας! Η κράτηση απαιτείται!
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2021

Γενικά το φαγητό στο χωριουδακι δεν ήταν ικανοποιητικό. Το ακρωτηρι ήταν το καλύτερο απο όλα. Ικανοποιητικες γεύσεις σε λογικές τιμές!! Πολύ ευγενικο προσωπικο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, fenia d

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2021

Πολύ μέτριο φαγητό
Ότι φάγαμε δεν είχε τίποτα το ιδιαίτερο... Επίσης δεν υπήρχε μεγάλη ποικιλία. Δεν θα πήγαινα ξανά...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Maria M
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ περιποιημένο, καθαρό μαγαζί σε ωραίο σημείο. Ευγενέστατο προσωπικό και πολύ ωραίο φαγητό. Προτιμήσαμε τοπικά πιάτα και ήταν η καλύτερη επιλογή! Τιμές λογικές και αντάξιες των πιάτων και της εξυπηρέτησης

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, ge0rginakr
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2021

Εξαιρετικό φαγητό, ολόφρεσκο ψάρι, ωραίες σαλάτες και πεντανόστιμες τραγανές τηγανίτες πατάτες! 5 στα 5 σίγουρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, bitsos97
Η κριτική γράφτηκε 25 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε τρεις μέρες στα δωμάτια του akrotiri b&b. Το φαϊ τους εξαιρετικό και πολύ προσεγμένο. Το προσωπικό ήταν εξαιρετικό, διακριτικό, ευγενέστατο. Απο τις καλύτερες γαριδομακαρονάδες που έχω φάει!
Τα δωμάτια πολύ όμορφα, προσεγμένα και καλόγουστα!
Όσο για το Πόρτο Κάγιο; Απίθανο μέρος το οποίο δεν είχα επιστεφτεί!
Σίγουρα θα ξανα ρθούμε!!
Ευχαριστούμε πολύ την υπέροχη Δανάη!

Ευχαριστούμε, simos1994
Ο/η 160danaig, Ιδιοκτήτης του Ακρωτήρι Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Σεπτεμβρίου 2020

Χαιρόμαστε πολύ και σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια. Ελπίζουμε να είχατε ένα ωραίο τριήμερο και να σας ξανά δούμε σύντομα ,μέχρι τότε καλά να περνάτε!

Ακρωτήρι Εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρτο Κάγιο, Περιοχή Λακωνίας

Γερολιμένας, Περιοχή Λακωνίας

Ακρωτήρι Εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!