“Αξίζει να πάτε!”
Κριτική για: Ακρωτήρι Εστιατόριο

Ακρωτήρι Εστιατόριο
Περιγραφή: Ακριβώς πάνω στην αμμώδη παραλία του Porto Kagio στη Μάνη, θα βρείτε την οικογενειακή μας επιχείρηση ενοικιαζόμενων δωματίων και εστιατορίου με θέα στη θάλασσα και με τζάκι για τις κρύες ημέρες του χειμώνα. Προσφέρουμε κλιματιζόμενα καταλύματα με μπαλκόνι με θέα στον κόλπο του Πόρτο Κάγιο. Εργαζόμαστε μόνο με κράτηση, γι 'αυτό παρακαλείστε να κλείσετε το τραπέζι ή το δωμάτιό σας πριν από την άφιξή σας. Η παραδοσιακή μας κουζίνα και τα φρέσκα ψάρια μας είναι αυτό που μπορείτε να περιμένετε από εμάς. Η κράτηση απαιτείται! Παρακαλούμε, για να αποφύγετε την δυσάρεστη εμπειρία, να κλείσετε το τραπέζι ή το δωμάτιο σας πριν την επίσκεψή σας! Η κράτηση απαιτείται!
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ περιποιημένο, καθαρό μαγαζί σε ωραίο σημείο. Ευγενέστατο προσωπικό και πολύ ωραίο φαγητό. Προτιμήσαμε τοπικά πιάτα και ήταν η καλύτερη επιλογή! Τιμές λογικές και αντάξιες των πιάτων και της εξυπηρέτησης

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, ge0rginakr

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2021

Εξαιρετικό φαγητό, ολόφρεσκο ψάρι, ωραίες σαλάτες και πεντανόστιμες τραγανές τηγανίτες πατάτες! 5 στα 5 σίγουρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, bitsos97
Η κριτική γράφτηκε 25 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε τρεις μέρες στα δωμάτια του akrotiri b&b. Το φαϊ τους εξαιρετικό και πολύ προσεγμένο. Το προσωπικό ήταν εξαιρετικό, διακριτικό, ευγενέστατο. Απο τις καλύτερες γαριδομακαρονάδες που έχω φάει!
Τα δωμάτια πολύ όμορφα, προσεγμένα και καλόγουστα!
Όσο για το Πόρτο Κάγιο; Απίθανο μέρος το οποίο δεν είχα επιστεφτεί!
Σίγουρα θα ξανα ρθούμε!!
Ευχαριστούμε πολύ την υπέροχη Δανάη!

Ευχαριστούμε, simos1994
Ο/η 160danaig, Ιδιοκτήτης του Ακρωτήρι Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Σεπτεμβρίου 2020

Χαιρόμαστε πολύ και σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια. Ελπίζουμε να είχατε ένα ωραίο τριήμερο και να σας ξανά δούμε σύντομα ,μέχρι τότε καλά να περνάτε!

Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2020

Και το ξενοδοχειο και το εστιατοριο φλερταρουν με την ποιοτητα και μπραβο τους. Ευγενικο, διακριτικο, ακρως εξυπηρετικο προσωπικο. Για να βαλω αριστα ομως πρεπει και η ποιοτητα να ειναι αριστη. Τα μπανια πρεπει να λαμπουν, οχι απλως καθαρα. Το φαγητο πρεπει να ειναι 100% χειροποιητο και με τοπικες γευσεις. Ετοιμες μελιτζανοσαλατες, συσκευασμενες μεριδες μελιου και βιομηχανοποιημενη μαρμελαδα καλυτερα να μην υπαρχουν. Ο επισκεπτης του Πορτο Καγιο ερχεται να γευθει τοπικες, αυθεντικες γευσεις, οπως τον κριταμο και την καππαρη στις φρεσκες σαλατες, το νοστιμο εμφιαλωμενο τοπικο ροζε κρασι, τα φρεσκα ψαρια, το συγκλινο στη πατατοσαλατα με πορτοκαλι, τις φρεσκες πατατες τηγανητες. Με λιγες βελτιωσεις το Akrotiri b&b / Resraurant θα γινει ο ιδανικος τοπος για τουριστες που αναζητουν την ποιοτητα, την εξυπηρετηση, την ηρεμια, το πανεμορφο σκηνικο, στις αναπαυτικες με στρωματα ξαπλωστρες του ξενοδοχειου. Αυτα με πολλη αγαπη στην Αντα και την Δαναη.

Ευχαριστούμε, 136kiki

Ευχαριστούμε πολύ,κάθε χρόνο προσπαθούμε να γινόμαστε όλο και καλύτεροι ώστε να φεύγουν οι πελάτες μας ευχαριστημένοι. Θα λάβουμε υπόψη μας τα σχόλιά σας για το καλύτερο δυνατόν, ελπίζουμε να σας ξανά δούμε ! Καλά να περνάτε.

Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αναπάντεχα καλο!! Σίγουρα η καλύτερη επιλογή στο Πόρτο Καγιο και μια από τις καλύτερες γαριδομακαρονάδες που έχω φάει ποτέ!

Ευχαριστούμε, konstantopoulosg

Σας ευχαριστούμε πολύ ,ελπίζουμε να σας ξανά δούμε και να μείνετε το ίδιο ευχαριστημένοι.Η και ακόμα περισσότερο.
Καλή σας συνέχεια.

Ακρωτήρι Εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρτο Κάγιο, Περιοχή Λακωνίας

Γερολιμένας, Περιοχή Λακωνίας

Ακρωτήρι Εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!