“Κριτική”
Κριτική για: Γυροκομείον

Γυροκομείον
Περιγραφή: βρίσκεται στο κέντρο της Σκάλας, 50 μέτρα από την παραλία, πριν φτάσουμε στο Αγροτικό ιατρείο.
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2021

Πολύ ωραίο σουβλάκι με ξεροψημενη πίτα το προτείνω ανεπιφύλακτα. Ωραίος χώρος προσιτές τιμές ότι πρέπει για ένα ωραίο γεύμα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Maria S

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στο μαγαζί καθώς σε ένα τριήμερο στο νησί βλέπαμε πάντα κόσμο.υο προσωπικό πολύ ευγενικό και γρήγορη εξυπηρέτηση οι μερίδες μεγάλες
Αλλά το κρέας αρκετά αλμυρό (γύρος)και εγώ περνοντας καλαμάκια τα βρήκα λιιιγο στεγνά!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Sofia M
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ενώ μας το σύστησαν δεν μείναμε ικανοποιημένοι ..Δοκιμάσαμε την σκεπαστή γίγας ή αλλιώς αγκριστριωτικη όπως την γραφει στον κατάλογο , το μέγεθος ικανοποιητικό αλλά ο γύρος ήταν ελάχιστος και λες και ήταν χθεσινος , σκληρά κομμάτια και μπόλικο λίπος ...

Ευχαριστούμε, _E4904HU
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020

Πεντανόστιμο σουβλάκι, η πίτα, από τις καλύτερες που έχω δοκιμάσει. Άψογο και γρήγορο σέρβις. Το τραπέζι απολύμαινεται, υπάρχει απόσταση ανάμεσα στα τραπέζια, οι υπάλληλοι φορούν μάσκες. Τιμές κανονικές για σουβλατζίδικο.

1  Ευχαριστούμε, Virginia R
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με την κοπέλα μου μετά το μπάνιο για να φάμε ένα σουβλάκι και με το που ήρθε ο 'σερβιτόρος' δεν είχε τίποτα από το μενού πάρα μόνο γύρο κοτόπουλο και χοιρινό.. Για μένα απαράδεκτο

Ευχαριστούμε, Resort66009667317

Γυροκομείον: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγκίστρι, Νησιά του Σαρωνικού

Γυροκομείον: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.