“Φατε κατι πριν πατε”
Κριτική για: Παρδαλό Κατσίκι

Παρδαλό Κατσίκι
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μεριδες για ανορεξικους δεν χορταίνεις με τιποτα

Εγω με την οικογένεια μου ( 3 ατομα ) φυγαμε νυστικοι και δωσαμε 120€

2  Ευχαριστούμε, gewrgoulas
Ο/η marin0sz, Ιδιοκτήτης του Παρδαλό Κατσίκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2020

Μας συγχωρείτε μήπως μας μπερδεύτε με κάποιο άλλο κατάστημα;

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Μεσα σε ενα δροσερο περιβάλλον ωραια μεσογειακη κουζίνα αλλα θα ηθελα λιγο παραπανω σε ποσοτητα τις μερίδες.

Ευχαριστούμε, Mr B
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε ακούσει πολύ καλά λόγια για το εν λόγω μαγαζί και ότι γενικά δεν βρίσκεις να κάτσεις σε ώρες αιχμής. Πολύ ωραία η πλατεία που βρισκόταν, κάτω από τον ίσκιο των πλατανιών. Λόγω της κατάστασης φέτος, πήγαμε και ήμασταν εμείς και άλλα δύο τραπέζια. Το μενού συρρικνωμένο λόγω COVID-19 σύμφωνα με τον κατάλογο που είχαμε δει από παλαιότερα στο trip advisor. Φάγαμε εξαιρετικά! Τα μπριζολάκια πεντανόστιμα, καθώς επίσης και τα αρνίσια παϊδάκια. Μερίδες ικανοποιητικές! Το μόνο αρνητικό οτι μας φέρανε τα ορεκτικά ταυτόχρονα με τα κυρίως! Τιμές φυσιολογικές.

Ευχαριστούμε, K6922AS_
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία τοποθεσία και όμορφη πλατεία.
Τα κρεατικα και οι σαλάτες ..νόστιμα
Οι τιμές ελαφρώς τσιμπιμένες ..
Και το μπραουνις πέτρα...

Ευχαριστούμε, NikosP1261
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020

Υπέροχη πλατεία, εξαιρετικό φαγητό και άψογη εξυπηρέτηση. Δοκιμάστε οπωσδήποτε κοκοτό με μακαρόνια και σαλάτα με φακές!

1  Ευχαριστούμε, 697thodorisk

Παρδαλό Κατσίκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καρυά, Λευκάδα
Αθάνι, Απολλώνιοι

Εξάνθεια, Λευκάδα
Λευκάδα, Ιόνια Νησιά

Παρδαλό Κατσίκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!