“Το καλύτερο ”

Ο Νερόμυλος της Ζιας
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι καλό να έρθεις εδώ για να απολαύσεις το ηλιοβασίλεμα αν και είναι καλύτερα λίγο μετά με λιγότερο κόσμο. Το τοπίο μοναδικό. Δοκιμάστε οπωσδήποτε την σπιτική λεμονάδα την λεμονοπιτα και αν πεινάς εδώ θα φας έναν από τους καλύτερους μουσακαδες του νησιού. Όσο για το προσωπικο το χαρακτηρίζει η Ευγενία.

Ευχαριστούμε, Γιαννης Μ

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2017

Το πιο αγαπημενο μερος στη Ζια. Σπιτικη λεμοναδα η καλητερη με λεμονοπιτα και για φαγητο μουσακα της μαμας. Οσο για την θεα τιποτα καλητερο

Ευχαριστούμε, Entelos K
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2017

Στο χωριό Ζια βρίσκεται αυτό το συμπαθέστατο καφενεδάκι. Ο χώρος είναι ιδιαιτέρως προσεγμένος και σε προδιαθέτει να απολαύσεις με ηρεμία ένα ελαφρύ δείπνο, το ποτό σου και ένα επιδόρπιο, συνδυάζοντάς τα με την υπέροχη θέα και το εντυπωσιακό ηλιοβασίλεμα!!! Δοκιμάστε την εξαιρετική πράσινη σαλάτα με τριμμένο καρύδι, το σπιτικό μπέργκερ, τη λεμονάδα και τη λεμονόπιτα!!! Ιδανική ώρα να το επισκεφτεί κανείς αργά το απόγευμα κατά τη δύση του ηλίου. Εξυπηρετικό και ευγενικό προσωπικό!!!

Ευχαριστούμε, Dora K
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από μία "εξαντλητική "ημέρα στην παραλία Τιγκακι είπαμε να ανηφορίσουμε προς το χωριό Ζια. Αφού αφήσαμε το μοτο μας στην είσοδο του χωριού περπατήσαμε στα όμορφα σοκάκια του και βρεθήκαμε σε ένα σημείο που είχε καταπληκτική θέα.. ακριβώς από κάτω από τα πόδια μας είδαμε ένα πανέμορφο μαγαζάκι με υπέροχη θέα προς τις παραλίες Τιγκακι και Μαρμαρι.Η διακόσμηση του μαγαζιού απλά υπέροχη και συνάμα ταξιδιάρικη....παραδοσιακη κανελλαδα για να δροσιστουμε και να γεμίσουμε τις μπαταρίες μας..παλια αντικείμενα γύρω μας που μας έκαναν να θυμηθούμε τα παιδικά μας χρόνια...απλα υπέροχο μαγαζί.

Ευχαριστούμε, Vagelis T
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή τοποθεσίας,εξυπηρετικό προσωπικό,τέλειο μέρος για ηλιοβασίλεμα,πολύ καλα έως άριστα προϊόντα,ειδικά η λεμονάδα η σπιτική και οι πίτες!συστηνεται ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, katerina_anton

Ο Νερόμυλος της Ζιας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ο Νερόμυλος της Ζιας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!