eDreams
Agoda.com
Priceline
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2018

Περάσαμε καταπληκτικά!.. Ιδανική επιλογή για ζευγάρι με παιδί. Ποιότητα και άνεση σε όλους τους χώρους του ξενοδοχείου, από την παραλία με τις εκπληκτικού design ξαπλώστες+ομπρέλες έως το καφέ με τις ιδιαίτερες προτάσεις με βάση τοπικά προϊόντα, και το άνετο προσεγμένο δωμάτιο σε κάθε λεπτομέρεια!!!
Μοναδικό σπιτικό πρωινό και καταπληκτικός καφές (όπως πρέπει να είναι). Γευστικά σνακ, που μπορείς να απολαύσεις στην παραλία, και στο μπαλκόνι του δωματίου.
Εξυπηρετικοί άνθρωποι -πάντα με χαμόγελο- κοντά μας σε κάθε μας ανάγκη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, thanasispntz
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το Island είναι ένας εξαιρετικός προορισμός. Δίπλα στην θάλασσα, μοναδικής αισθητικής δωμάτια, εξυπηρετικό προσωπικό αλλά και ιδιαίτερες νοστιμιές στην κουζίνα του από την κ. Αλέκα. Οι ιδιοκτήτες, ένα πολύ ζεστό ζευγάρι, δημιουργούν την μοναδική ατμόσφαιρα του Island.
Σίγουρα θα τα ξαναπούμε...

Ευχαριστούμε, marad0206
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2018

Τα δωμάτια είναι άνετα, ευρύχωρα, και σχεδιασμένα σωστά ώστε να παρέχουν άνεση και να είναι λειτουργικά. Η διακόσμηση σε μοντέρνα σικάτη γραμμή, σε κερδίζει από την πρώτη στιγμή. Η καλαισθησία και η καθαριότητα ήταν το κύριο μέλημα των ιδιοκτητών όπως φαίνεται και εξακολουθεί να είναι! Η αυλή στο πίσω μέρος είναι μια όαση για μικρούς και μεγάλους! Το πρωινό και τα γεύματα εξαιρετικά και πεντανόστιμα, φτιαγμένα από την Αλέκα με ιδιαίτερη φροντίδα και αγάπη! Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό συμπληρώνει την εικόνα! Οι ιδιοκτήτες είναι ένα γλυκύτατο ζευγάρι προθυμότατο και φιλόξενο. Το island είναι ένα ''νησί'' φιλοξενίας και καλαισθησίας, είναι ένα boutique - ξενοδοχείο αληθινό κόσμημα!

υ.γ. Μην παραλείψετε να δοκιμάσετε τα υπέροχα pancakes της Αλέκας! Επίσης όλο και κάποιο καλαίσθητο δώρο μπορείτε να αγοράσετε για εσάς ή για τους φίλους σας, από το κατάστημα στο ισόγειο που είναι κάτω από τη φροντίδα της ιδιοκτήτριας !

2  Ευχαριστούμε, Maria_Tsogk
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βλέποντας παλιές φωτογραφίες δεν θα ξεχάσω την διαμονή μου σε αυτό το υπέροχο boutique ξενοδοχείο στο Πευκί. Το είχα επισκεφτεί με την οικογένεια μου ( τότε η κόρη μου ήταν ενός) τον Ιούλιο του ‘14. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και μεγάλο με ωραία διακόσμηση. Το μπαλκόνι τεράστιο και απολαμβάναμε το πρωινό μας εκεί. Είναι στο τελείωμα του παραλιακού δρόμου και βρίσκεις εύκολα πάρκινγκ. Η θάλασσα είναι ακριβώς δίπλα και το βράδυ ήταν ήσυχα. Το μαγαζί που είναι στο ισόγειο ήταν καλόγουστο και οι ιδιοκτήτες πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Ευελπιστώ σύντομα να ξανά επισκεφτώ το συγκεκριμένο boutique ξενοδοχείο.

2  Ευχαριστούμε, haralamposb
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2018

Ιδανικό ξενοδοχείο για οικογένειες με παιδιά! Το ξενοδοχείο ήταν υπέροχο, καθαρό, απέναντι από την παραλία και οι ιδιοκτήτες φιλόξενοι και εξυπηρετικοί. Ένας χώρος με άποψη, γούστο και υπέροχα διακοσμημένος από τους ιδιοκτήτες. Παρόλο που είναι στον παραλιακό δρόμο έχει ησυχία και απολαμβάνεις το ηλιοβασίλεμα στο υπέροχο μπαλκόνι με θέα την θάλασσα.
Τα δωμάτια ευρύχωρα, καθαρά και με όλες τις παροχές τις οποίες χρειάζεται μια οικογένεια με παιδιά. Είναι ένα μέρος φιλικό για παιδιά με αυλή στο πίσω μέρος όπου μπορούσαν να παίξουν. Υπήρχαν διαθέσιμα φουσκωτά παιχνίδια για τα παιδιά να παίξουν καθόλη την διαμονή τους.
Μόλις φτάσαμε μας κέρασαν σπιτική λεμονάδα και χυμό για τα μικρά. Μπορούσαμε να παραγγείλουμε πρωινό στην παραλία, στις δωρεάν ξαπλώστρες του ξενοδοχείου, και έτσι τρώγαμε κάθε μέρα αυγουλάκια και ωραίες ομελέτες από την νόστιμη κουζίνα του ξενοδοχείου. Εξαιρετικό φαγητό και απίστευτη εξυπηρέτηση από το προσωπικό.
Οι ιδιοκτήτες απλά υπέροχοι άνθρωποι.
Η λεπτομέρεια κάνει την διαφορά!!!

2  Ευχαριστούμε, IYiasemi