Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020

Πάρα πολλά μπράβο στο προσωπικό. Απο τον ποιο μικρό ως τον ποιο μεγάλο είχαν άψογη συμπεριφορά. πολύ φιλική . το ξενοδοχείο πάρα πολύ καθαρό. το φαγητό εξαιρετικό.. το πρωινό δεν ήταν πολύ πλούσιο αλλά εντάξει

πολλά μπράβο σε όλους

Ευχαριστούμε, aggelki_ko
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Νομίζω ότι είναι ακριβό για αυτά που προσφέρει. Σκουριές σε διάφορα σημεία του δωματίου και του μπάνιου. Κινέζικα είδη για την προσωπική καθαριότητα πρώτη φορά είδα σε ξενοδοχείο, εννοείται ότι δεν χρησιμοποιήθηκαν. Μέτρια έως κακή η καθαριότητα στο δωμάτιο. Φιλότιμη η προσπάθεια στο πρωινό. Ευγενικό όλο το προσωπικό.

Ευχαριστούμε, Babis C
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2020

Περάσαμε φανταστικά χάρη στο ξενοδοχείο. Ολοκαίνουργια δωμάτια όμορφα άνετα κρεβάτια ήσυχος ύπνος.. Πεντακάθαρα όλα, οργάνωση ευγένεια φαγητό καλό πισίνα υπέροχη όλα υπέροχα. Τα μέτρα για τον covid ήταν ουσιαστικά.

Ευχαριστούμε, george b
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο το βρήκαμε από μια προσφορά γνωστού ιντερνετικούς πρακτορείου. Μας φάνηκε πολύ ωραίο στις φωτογραφίες και αποφασίσαμε να το επισκεφτούμε.
Μείναμε ΚΑΤΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΙ!!
Τα τρία του αστέρια το αδικούν. Είναι πεντακάθαρο, περιποιημένο και πολύ όμορφο. Τα δωμάτια είναι τεράστια και με όλες τις ανέσεις. Να πω μόνο ότι έγινε ηλεκτρικά ρολά και ακτές σε ΟΛΑ τα παράθυρα!! Ούτε ένα κουνούπι δεν μας ενόχλησε.
Το μπαλκόνι μεγάλο και ένας ψηλός τοίχος χωρίζει τα δωμάτια, προσφέροντας ιδιωτικότητα. Η πισίνα μικρή αλλά καθαρή και ο χώρος τριγύρω φανταστικός.
Παντού ειναι πολύ καθαρά και αναδύουν φρεσκάδα.
Το φαγητό πολύ νόστιμο και οι τιμές λογικές. Ο καφές στην πισίνα είχε 3 ευρώ και τα αναψυκτικά και το ποτήρι κρασί με το φαγητό στα 2 ευρώ.
Να δοκιμάσετε οπωσδήποτε την πίτσα τους!!
Μοναδικό μειονέκτημα το περιορισμένο μενού στην ημιδιατροφή και το πρωινό. Εμείς που πήγαμε για τρεις μέρες δεν είχαμε θέμα, αλλά αν κάποιος μείνει για πολλές ημέρες θα ψιλοβαρεθεί.
Το προσωπικό ευγενικό και προθυμο, το wi fi έπιανε παντού και τα δωμάτια είχαν τα πάντα. Είναι μακρια από τη θαλασσα, γιατί είναι έξω από το Πευκί, στο Αρτεμίσιο.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα..

Ευχαριστούμε, dimitrisk29
Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σίγουρα αποτελεί την καλύτερη επιλογή για το Πευκί. Τα δωμάτια ειναι ευρύχωρα και καθαρά και ωραία πισίνα (παρόλο που δεν την χρησιμοποίησα),με ομορφα διαμορφωμένο τον εξωτερικό χώρο. Σίγουρα ένα ακόμη δυνατο χαρτί του συγκεκριμένου ξενοδοχείου, ειναι η ευγένεια και η εξυπηρετικότητα του προσωπικού,το οποίο μας κάλυψε ότι ανάγκες είχαμε. Αυτό που θα μπορούσε να βελτιωθεί ειναι το πρωινο, αν και επαρκές, θα μπορούσε να έχει μεγαλύτερη ποικιλία !!!
Τηρούσαν όλα τα μέτρα για τον κορονοιο.
Σίγουρα θα το ξαναεπισκεπτω και θα δοκιμάσω και την κουζίνα του.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
31  Ευχαριστούμε, dimanastasios