“Υπέροχη παραδοσιακή κουζίνα, θέα και άνθρωποι!”
Κριτική για: Apsida

Apsida
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2021

Ξεκινήσαμε για μια ρακί. Η κυρία Αθήνα μας άνοιξε την όρεξη με παραδοσιακά μεζεδάκια οπότε δοκιμάσαμε διαφορά παραδοσιακά πιάτα από τα χεράκια της και πεντανοστιμα ψητά και πίτες του κυρίου Χάρη. Η ατμόσφαιρα ήταν οικογενειακή και μας εντυπωσίασε η φιλοξενία και η υπέροχη εξυπηρέτηση της Αλεξίας και της Μαρίας. Φεύγοντας μας ξεπροβοδισαν με φρέσκα φρούτα, χειροποίητο γλυκό κυδώνι και δροσερή ρακί. Σας ευχαριστούμε για τη πανέμορφη βραδιά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, mariannamL9004WA
Ο/η Sightseer04912303811, General Manager του Apsida, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!Χαρίσατε σε όλη την ομάδα μας διάπλατα χαμόγελα με την κριτική σας!Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε σύντομα!Φιλικά,Αλεξάνδρα.

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2021

Όλα τα φαγητά τις ώρας που φάγαμε ήταν πεντανόστιμα. Επιτέλους δυνατό τζατζικι. Ευγενικοτατοι στο σερβις.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, L9150VA_

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια για το φαγητό και την εξυπηρέτηση!Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!Φιλικά,Αλεξάνδρα.

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παρά τις νέες αλλαγές στην διεύθυνση, συνεχίζεται η μετριότητα…
Απουσιάζει η αυθεντικότητα, με ντολμαδάκια στην χωριάτικη και άλλες τέτοιες τσαπατσουλιές…

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Road53156058658
Ο/η Sightseer04912303811, Γενικός Διευθυντής του Apsida, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουλίου 2021

Αγαπητέ κύριε/κυρία,σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο να μας πείτε την γνώμη σας μιας και από ότι διαπιστώνουμε είναι η πρώτη φορά που κάνετε κάποια κριτική .Μας παραξενεύει κάπως διότι πάντα ρωτάμε τους πελάτες μας τις εντυπώσεις τους και τις τελευταίες εβδομάδες δεν θυμόμαστε κάποιον καλεσμένο μας να είναι δυσαρεστημένος.Τα ντολμαδάκια είναι προσφορά του καταστήματος στην χωριάτικη ,στην άκρη του πιάτου παρόλο που τα έχουμε και στον κατάλογο ως ορεκτικό .Θα θέλαμε να μάθουμε τι εννοείτε ως "τσαπατσουλιές" για να βελτιωθούμε.Μιας και το προφίλ σας είναι ανώνυμο οπότε δεν γνωρίζουμε ποιος /ποια είστε είμαι στην διάθεση σας στο apsidarestaurant@yahoo.com.Φιλικά,Αλεξανδρα.

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2021

Εξαιρετικό σπιτικό κ καλής ποιότητας φαγητό από εξαιρετικούς ανθρώπους! Η κ. Αθηνά και όλο το φιλόξενο και φιλικό προσωπικό με το έξοχο σέρβις, μετέφεραν ένα οικογενειακό περιβάλλον κάνοντας την εμπειρία μας αξιομνημόνευτη. Σίγουρα θα γίνει στέκι, ιδανικό για χειμώνα κ καλοκαίρι!
Συμβουλή: παραγγείλετε ντολμαδάκια, θα ξετρελαθείτε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, StylKof
Ο/η Sightseer04912303811, Γενικός Διευθυντής του Apsida, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!!!Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε το γεύμα σας κοντά μας,η κυρία Αθηνά σας περιμένει πάντα με χειροποίητα μεζεδάκια και ρακή!!Φιλικά,Αλεξάνδρα!

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2021

Εξαιρετικές γεύσεις σε συνδυασμό με ζεστή κρητική φιλοξενία! Ένας όμορφος χώρος για μικρούς και μεγάλους και άψογη εξυπηρέτηση!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Compass461233
Ο/η Sightseer04912303811, Γενικός Διευθυντής του Apsida, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουνίου 2021

Σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα για τα καλά σας λογια!Είσαστε μια υπέροχη οικογένεια και είναι πάντα χαρά μας να σας έχουμε στο μαγαζί μας!!Ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε,με εκτίμηση,Αλεξάνδρα.

Apsida: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!