Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Priceline
Η κριτική έγινε: 14 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απ οποια σκοπιά και αν το δεις ,είναι από τα καλυτερα ξενοδοχεία που έχουμε επισκεφθεί .πηγαμε Ιούνιο με τα δυο μας παιδιά και εκπλαγήκαμε !μας έκαναν χωρίς να το ζητήσουμε για να ειμαστε άνετα ,δωρεάν αναβάθμιση σε δωμάτιο 100 τετραγωνικά !φαγητο και κοκτέιλ υπεροχα!Πεντακάθαρα δωμάτια αλλά και όλο το ξενοδοχείο !πολυ προσεγμένο σερβις(ενδεικτικά να πω πως ζήτησα ανθρακούχο νερό και μου το έφεραν σε σαμπανιέρα μέσα,το βράδυ που κρύωσε λίγο ο καιρός και πίναμε κοκτέιλ στον πάνω όροφο μας προσέφεραν κουβέρτακι!!!!)…υπαρχει προσωπικο που απασχολεί τα παιδιά αρκετές ώρες και το βράδυ προβάλεται σε κλειστό χώρο ταινία παιδική!!!!δεν υπαρχει περίπτωση να μην το συστήσω !

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, irini34
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Συγχαρητηρια στον διευθυντή και το προσωπικό του ξενοδοχείου για τα υψηλα τους standards. Διακρίνονται για την ευγένεια και τον επαγγελματισμό τους. Τηρούσαν σχολαστικά τα πρωτοκολλα λογω covid και γενικα παιρνουν αριστα στην καθαριοτητα. Μείναμε σε junior suite με θεα θαλασσα που ηταν ευρυχωρη και λειτουργικη. Η πισινα καθαρη, η παραλια ομορφη αλλα εξαρταται συχνα απο τον καιρο και το πρωινο γευστικοτατο. Επειδη η γυρω περιοχη δεν εχει αξιοπιστες εναλλακτικες, φαγαμε ολες τις ημερες στο ξενοδοχειο. Ο,τι και να πηραμε ηταν υπεροχο και ευγευστο. Συγχαρητηρια στον σεφ! Σιγουρα θα ξαναρθουμε...

1  Ευχαριστούμε, andreasf447
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020

Υπέροχο ξενοδοχείο με πολύ καλές εγκαταστάσεις, εκπαιδευμένο και ευγενέστατο προσωπικό. Εξαιρετικό φαγητό, εξαιρετικό παιδικό πρόγραμμα, εξαιρετική διαμονή. Περάσαμε υπέροχα και σιγουρα θα το επισκευτούμε ξανά. Ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους εργαζόμενους και στον ευγενέστατο και ικανότατο διευθυντή κ. Σπάσσο ο οποίος με καλοσύνη, ευγένεια και πολύ επαγγελματισμό έκανε μαζί με την ομάδα του την διαμονή μας αξέχαστη. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ειναι τετοια η διαρρύθμιση που όπου και να μεινετε θα είστε ικανοποιημένοι
Ευχαριστούμε, George G
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε πρώτη φορά το Thalatta και περάσαμε εξαιρετικά!!!
Το προσωπικό ήταν πάντα με το χαμόγελο προσφέροντας υπηρεσίες υψηλού επιπέδου!
Τα πρωτόκολλα καθαριότητας και απολύμανσης που ακολουθούσε το ξενοδοχείο ήταν σε πολύ υψηλό επίπεδο και μας έκαναν να νιώθουμε ασφάλεια!!
Ιδανικό μέρος για την οικογένεια μας σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε!!!!!

Ευχαριστούμε, GoPlaces566266
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2020

2η συνεχομενη χρονία που το επισκεφθήκαμε οικογενειακώς, και το service / προσωπικό / παροχές / μέτρα προστασίας covid19 παραμένουν όλα σε άλλο επίπεδο, θερμά συγχαρητήρια, τέτοιο ξενοδοχείο δεν το βρίσκει κανείς εύκολα (εντός η εκτός Ελλάδας).

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, TheoLux1