Μια εξαιρετική βόλτα στις παραλίες της Ιθάκης!

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2016

Pantelis_Pr
Ιωάννινα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Από τις δραστηριότητες που πρέπει οπωσδήποτε να δοκιμάσετε. Επικοινωνήστε όσο πιο γρήγορα γίνεται γιατί στις περιόδους υψηλής ζήτησης δεν υπάρχει βάρκα.
Επισκεφθήκαμε πολλές παραλίες που δεν είναι προσβάσιμες με άλλο τρόπο.
Ρωτήστε σίγουρα για τον καιρό καθώς το απόγευμα που επιστρέφαμε το κύμα μας κούρασε ιδιαίτερα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2017
7  Ευχαριστούμε, Pantelis_Pr
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2016

Επισκεφτήκαμε την Ιθάκη τον Αύγουστο κ καθώς οι καλύτερες παραλίες του νησιού δεν είναι προσβάσιμες από ξηράς αποφασίσαμε να νοικιάσουμε βάρκα ώστε να τις δούμε.
Πραγματικά ήταν η καλύτερη ημέρα των διακοπών μας στο νησί καθώς πήγαμε σε πανέμορφες παραλίες στις οποίες ήμασταν σχεδόν μόνοι!
Αυτό που μας έκανε εξαιρετική εντύπωση ήταν η προθυμία και η ευγένεια του Σταύρου (είναι ο ιδιοκτήτης) να μας βοηθήσει και να μας δώσει ό,τι οδηγία και πληροφορία χρειαστήκαμε καθώς και οι εξαιρετικές βάρκες που διαθέτει!
Πραγματικά το συστήνω ανεπιφύλακτα ακόμη και αν δεν είστε πολύ έμπειροι με τη θάλασσα καθώς οι ήρεμη θάλασσα του Ιονίου σε συνδυασμό με τη βοήθεια και την εμπειρία του Σταύρου θα κάνουν την ημέρα σας αξέχαστη!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, mariagriva2003