“Μοναδική εμπειρία”
Κριτική για: Ithaca Boats

Ithaca Boats
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: Περισσότερες από 3 ώρες
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Από τις δραστηριότητες που πρέπει οπωσδήποτε να δοκιμάσετε. Επικοινωνήστε όσο πιο γρήγορα γίνεται γιατί στις περιόδους υψηλής ζήτησης δεν υπάρχει βάρκα.
Επισκεφθήκαμε πολλές παραλίες που δεν είναι προσβάσιμες με άλλο τρόπο.
Ρωτήστε σίγουρα για τον καιρό καθώς το απόγευμα που επιστρέφαμε το κύμα μας κούρασε ιδιαίτερα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2017
4  Ευχαριστούμε, Pantelis P
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2016

Επισκεφτήκαμε την Ιθάκη τον Αύγουστο κ καθώς οι καλύτερες παραλίες του νησιού δεν είναι προσβάσιμες από ξηράς αποφασίσαμε να νοικιάσουμε βάρκα ώστε να τις δούμε.
Πραγματικά ήταν η καλύτερη ημέρα των διακοπών μας στο νησί καθώς πήγαμε σε πανέμορφες παραλίες στις οποίες ήμασταν σχεδόν μόνοι!
Αυτό που μας έκανε εξαιρετική εντύπωση ήταν η προθυμία και η ευγένεια του Σταύρου (είναι ο ιδιοκτήτης) να μας βοηθήσει και να μας δώσει ό,τι οδηγία και πληροφορία χρειαστήκαμε καθώς και οι εξαιρετικές βάρκες που διαθέτει!
Πραγματικά το συστήνω ανεπιφύλακτα ακόμη και αν δεν είστε πολύ έμπειροι με τη θάλασσα καθώς οι ήρεμη θάλασσα του Ιονίου σε συνδυασμό με τη βοήθεια και την εμπειρία του Σταύρου θα κάνουν την ημέρα σας αξέχαστη!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, mariagriva2003
Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2018

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2018
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2018

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2018

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το αξιοθέατο

Ithaca Boats: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιθάκη, Ιόνια Νησιά

Ithaca Boats: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!