eDreams
Agoda.com
FindHotel
Destinia.com
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε 3 βραδυα σε 3κλινο δωματιο σε αυτο το κεντρικοτατο ξενοδοχειο!Βρισκεται πανω στον παραλιακο δρομο στο Βαθυ!
Πολυ ωραια θεα!
Ειδικα η βεραντα που τρως ηταν καταπληκτικη οποια ωρα της μερας βρισκοσουν εκει!!ωραια θεα απο δωματιο ακομα κ αν ηταν στο πλαι , ειχαμε παλι θεα!
Παρα πολυ ευγενικοι κ εξυπηρετικοι απο ρεσεψιον εως τις σερβιτορες στον μπουφε!
να τονισω οτι λειτουργει κ σαν ταβερνα κ για τους πελατες του ξενοδοχειου υπηρχε καθημερινα μενου 20€ τα δυο ατομα( δεν δοκιμασα εγω αλλα ηταν παντα γεματο απο κοσμο)
Η κοπελα στην ρεσεψιον μας βοηθησε στα παντα μεχρι μας εδειχνε κ τις παραλιες σε οθονη για να μας εξηγει!
Καθαριοτητα καθημερινη!
αλλαγη πετσετων καθημερινη!
πρωινο μια χαρα κ χειροποιητα γλυκα!

Ομως για 3 κλινο δωματιο αρκετα μικρο κ στην τιμη των 111€ ηταν αρκετα!
Στρωματα τελειως σκληρα σαν σανιδα!
μπανιο μικρο!

Κατα τ αλλα περασαμε τελεια!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, pinkalex1
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Την περασμένη εβδομάδα η οικογένεια μου κ εγω περάσαμε δέκα μέρες στην όμορφη Ιθάκη.
Η απόφαση μας να μείνουμε στο Μεντωρ hotel αποδείχτηκε η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσαμε να κάνουμε για τις διακοπές μας.
Όμορφο οικογενειακό ξενοδοχείο με ανακαινισμένους χώρους καθαρά δωμάτια κ άψογο σέρβις.
Το πρωινό μαγειρεμένο εξολοκλήρου από τους ίδιους. Μπουγάτσες παραδοσιακές πίτες κ ένα σωρό άλλες νοστιμιές έκαναν το ξεκίνημα της μέρας μας πολύ ευχάριστο!
Τα παιδιά στην ρεσεψιόν πολύ φιλόξενα κ πρόθυμα να μας βοηθήσουν κ να κάνουν τις διακοπές μας πιο άνετες.
Τέλος το μεγάλο ατού του ξενοδοχείου είναι το εστιατόριο του.
Υπέροχες γεύσεις σε προσιτές τιμές κ σέρβις εστιατορίου Michelin.
Ευχαριστούμε πολύ Μιχάλη
θα επιστρέψουμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, melina1818
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία τοποθεσια, εξυπηρετεί αριστα η θεση του τις μέτακινήσεις στο νησί. Εξυπηρετικότατο πλήρως ενημερωμένο προσωπικο. Καλό πρωινό επαρκές και δωμάτια καθαρά.Προβληματικό wi fi Παλίο ξενοδοχείο ανακαινισμένο. Τιμη λίγο τσιμπημένη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Freedom727211
Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2017

Πολύ καλή τοποθεσία μπροστά στη θάλασσα. Ωραίο πρωινό με αρκετές επιλογές, μπορούσες να πάρεις το πρωινό σου στην βεράντα του ξενοδοχείου με θέα τη θάλασσα. Πολύ ευγενικό προσωπικό, διαθέσιμο για ότι χρειαστεί. Λίγο μικρά δωμάτιο το μόνο αρνητικό αλλά παρόλα αυτά είχαν μπαλκόνι.

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα μπροστά έχουν πολύ ωραία θέα
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Lydia K
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2017

Θα μπορούσε να ήταν ένα πραγματικά εξαιρετικό ξενοδοχείο!
Είναι σε πολύ καλό σημείο μέσα στην πόλη, στην παραλιακή με πολύ καλή θέα!!
Δυστυχώς όμως θύμιζε έντονα παλιό νοσοκομείο του '70 το οποίο απλώς μετατράπηκε σε ξενοδοχείο.
Θα μπορούσαν οι/ο ιδιοκτήτης του ξενοδοχείου να κάνει μία καλή ανακαίνιση!!
Αδικείται πραγματικά...
Όσο για την εξυπηρέτηση... Φτάσαμε αργά το βράδυ και ενώ το γνώριζαν δεν μπήκαν καν στον κόπο να μας ενημερώσουν πως το βράδυ δεν υπήρχε receptionist όπου μας υποδέχτηκαν δύο κόλλες Α4 η μία με το ονομ/μο της κράτησης, την κάρτα/κλειδί και τον αριθμό δωματίου (όπου θα μπορούσε οποιοσδήποτε να τα πάρει και να μπει στο δωμάτιο) κα η δεύτερη με το όνομα του υπεύθυνου (?) και τον αριθμό του κινητού του σε περίπτωση που χρειαζόμασταν κάτι!!
Το πρωινό -μπουφές- άθλιο και πολύ φτωχό...!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το μόνο θετικό ήταν η θέα προς το λιμάνι που είχε...
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους