Travelocity
Orbitz.com
Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2019

Υπεροχες Σουιτες!! Εγω ημουν στην Romantic!! Eιχα την πιο ομορφη θέα, όλα τα κομφορ, φοβερη φιλοξενια, ευγενεστατοι οικοδεσπότες, καταπληκτικο πρωινο!! Το βραδακι στη βεράντα φυσαει πολυ ωραια και εχεις την Ιθακη πιατο!! Τελος, οταν φυγαμε, οι οικοδεσποτες μας εδωσαν και ενα αναμνηστικο δωράκι!! Σιγουρα θα ξαναεπισκεφθω την αγαπημενη μου Σουιτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Aggeliki E
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2017

Ακόμη και οι φωτογραφίες το αδικούν! Απίστευτη θέση με φοβερή θέα. Προσεγμένο και στις πιο μικρές λεπτομέρειες, με εξαιρετικούς οικοδεσπότες, που σε κάνουν να νοιώθεις υπέροχα με την ζεστή φιλοξενία τους. Αν ξαναβρεθούμε Ιθάκη, πάλι στο Adastra θα μείνουμε. (Άσε που κάθε πρωί είχαμε φρέσκο-φρέσκο ψωμί!)

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Kostis M
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2017

Το κατάλυμα βρίσκεται σε μια εξαιρετική τοποθεσία με πανοραμική θέα στο Βαθύ. Επιπλέον πρέπει να επισημανθεί η απόλυτη καθαριότητα σε όλους τους χώρους του και η φιλική συμπεριφορά του προσωπικού. Το πρωινό ήταν πλούσιο. Πολύ κοντά επίσης στην καλύτερη παραλία του νησιού το Φηλιατρό. Γενικώς άψογες συνθήκες καλοκαιρινών διακοπών.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Dimitrios S
Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2017

Τι να πρωτο πουμε!!!!η μερα του γαμου μας σε αυτες τις υπεροχες σουιτες και στο ομορφο λαζαρετο θα μας μεινουν αξεχαστες για παντα!!!!Η κυρια Αγγελικη μας εκλεψε την καρδια με την ζεστασια της της υπηρεσιες της την βοηθεια της για ολη την βοηθεια που μας προσφερε στην πιο ευτυχισμενη μερα της ζωης μας!!!Ηταν ολα τελεια!!!!σας ευχαρηστουμε παρα πολυ για ολα!!!!σιγουρα θα ερθουμε ξανα!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Eutuchia K
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2017

Πολύ καθαρά δωμάτια, όμορφα διακοσμημένα και με πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Η θέα είναι υπέροχη από το μπαλκόνι και την αυλή του ADASTRA από όπου μπορεί κανείς να δει όλο το Βαθύ. Το πρωινό προσεγμένο με μεγάλη ποικιλία σερβίρεται στον υπέροχο κήπο, που είναι γεμάτος λεβάντα θάμνους, ελιές. Ιδανικό για οικογένεια και για ζευγάρια. Η κυρία Αγγελική φιλόξενη και γλυκύτατη μας περιποιήθηκε σαν να ήμασταν δικοί της άνθρωποι. Ο κύριος Μανώλης ξυπνούσε από τα χαράματα και φρόντιζε τον κήπο. Ευχαριστούμε!!!!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια είναι ήσυχα, μεγάλα και ηλιόλουστα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Evie K