Επιβραβεύσεις με το One Key
Επιβραβεύσεις με το One Key
Γιώργης Μ

Καταπληκτικοί χώροι, θεσπέσιο πρωινό, φιλικό προσωπικό!

Κριτική για: Perantzada Hotel 1811
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 12 Οκτ 2023
Μείναμε υπέρ-ευχαριστημένοι από την ποιότητα και την διακόσμηση του χώρου, την τοποθεσία, τα πρωινά και κυρίως, από την θερμή κ επαγγελματική εξυπηρέτηση! Ο Αντώνης που διευθύνει το ξενοδοχείο, αξίζει όλα τα εύσημα!
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2023
Συμβουλή: Το καλύτερο ξενοδοχείο στο Βαθύ!
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Δωρεάν πάρκινγκ
Billedet er taget mod vest
0.1 χλμ. από Perantzada Hotel 1811
    0.7 χλμ. από Perantzada Hotel 1811
    Εστιατόριο
    Βαθύ: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
    Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, πολύ καλόγουστο με υπέροχη θέα στο Βαθύ. Το προσωπικό παρά πολύ εξυπηρετικό! Η Κατερίνα , ο Αντώνης και ο Δημήτρης ήταν παντα εκει για να μας βοηθήσουν και να μας καθοδηγήσουν. Η Κατερίνα ξέρει όλα τα «καλά μέρη» και σου κανονίζει τις κρατήσεις! Το πρωινό σπιτικό και ποιοτικό! Θα ξαναπάμε σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
    Ευχαριστούμε, gratsos
    Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2023

Το πιο όμορφο ξενοδωχειο στην Ιθάκη ! Καταπληκτική θεά , πολύ φιλικό προσκοπικό , εξαιρετικό πρωινό ! Καταπληκτικά δωμάτια πεντακάθαρα και όμορφα διακοσμημένα .Η πιο τέλεια επιλογή για διανυκτέρευση στην Ιθάκη !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2023
    Ευχαριστούμε, 247evangeliag
    Η κριτική έγινε: 26 Μαΐου 2023

Η βεραντα προσφέρει υπέροχη θέα προς το Βαθύ. Η τοποθεσία είναι τέλεια.Καθαριζουν το δωματιο σου κάθε πρωί.Τα δωματια ειναι πληρως εξοπλισμενα.Εχεις οτι χρειαζεσαι κ κατι παραπανω. Διαθετει πολυ πλούσιο πρωινό. Την εικόνα που πήραμε από τον οικοδεσπότη ήταν θεαματική .Μην διστάσετε ούτε ενα λεπτο για να μεινετε εδώ.Θα επιστρεψω ευχαρίστως!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2023
      • Ποιότητα
    Ευχαριστούμε, Mina B
    Η κριτική έγινε: 12 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η εμπειρία μας από το κατάλυμα ήταν εξαιρετική.
    Οι εργαζόμενοι σε αυτό, με μια λέξη επαγγελματίες.
    Φιλικοί και πάντα πρόθυμοι να βοηθήσουν.
    Όσον αφορά τα δωμάτια, καταπληκτικά, σε ωραία τοποθεσία στο Βαθύ. Ωραίο πρωινό.
    Μακάρι να μπορέσουμε να το ξανά επισκεφτούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
    Ευχαριστούμε, Αντώνης Δ
    Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή. Υπέροχη θέα συνδυασμένη με ένα εξαιρετικό υπεύθυνο, φιλικό και πάντα πρόθυμο receptionist !!! ΑΝΤΩΝΗ Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ο Υ Μ Ε ...ΣΤΑΘΗΣ- ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ... σ.σ Στείλε μας δύο ακόμη από τα εξαιρετικά cocktails !!!

Ευχαριστούμε, StathisF4