“Παραπλάνηση”

Το Τρίτοξο Εστιατόριο
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πιστεύαμε ότι θα ήταν μια καλη παραδοσιακή τα ταβέρνα και πέσαμε έξω στο καλη !μας σέρβιραν μπιφτέκι κατεψυγμένο τύπου burger και όταν τους το είπαμε ούτε καν είπανε κάτι .φτωχο μενού γενικα ακριβό χωρίς λόγο δεν θα το πρότεινα με τίποτα .μονο ο χώρος είναι συμπαθητικός με το τζάκι και τα μπάσα .

1  Ευχαριστούμε, katerina k
Ο/η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Δ, Ιδιοκτήτης του Το Τρίτοξο Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Μαρτίου 2018

Μια κριτική που προσπαθεί να παραπλανήσει τους πελάτες μας καθώς δε σερβίρουμε μπιφτέκι στην ταβέρνα μας!Ποσο μάλλον τύπου burger σ ένα χώρο που τον δουλεύουμε με μεράκι και αγαπη!Οποτε το να σχολιάσουμε οτιδήποτε άλλο είναι περιττό.Μαλλον σε κάποιο άλλο κατάστημα της περιοχής θα απευθύνεται η δήθεν πελάτισσα.

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κάθε φορά που το επισκεπτόμαστε το φαγητό μας φαίνεται ακόμη πιο νόστιμο από την προηγούμενη φορά.Όλα τα φαγητά είναι πεντανόστιμα.Πρέπει οπωσδήποτε να δοκιμάσετε τα λικέρ κ τα γλυκά κουταλιού της κυρίας Ελευθερίας!!!

Ευχαριστούμε, Evi K
Ο/η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Δ, Ιδιοκτήτης του Το Τρίτοξο Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σας και τα θετικά σας σχόλια!Να είστε πάντα καλά!

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Ό,τι δοκιμάσαμε ήταν υπέροχο..Φαγητό της μαμάς!Δοκιμάστε οπωσδήποτε γίγαντες με χόρτα και πριν φύγετε πείτε ναι στο κέρασμα με γλυκό του κουταλιού!!

Ευχαριστούμε, Aggeliki_Kn

Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας!Να είστε πάντα καλά και η «Μαμα» ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ θα είναι εδώ να σας υποδεχθεί πάλι με αγαπη!

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φιλικη ατμόσφαιρα, πολυ ωραίο φαγητό!!!
Θα ξαναρθουμε σίγουρα σ'αυτο τον ωραίο χώρο και πολυ παραδοσιακό Χωρίο του Ζαγορίου!!!

Ευχαριστούμε, Katerina P
Ο/η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Δ, Ιδιοκτήτης του Το Τρίτοξο Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας!Σας περιμένουμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2018

Πολλη καλη εξυπηρετηση και ζεστη ατμοσφαιρα. Το φαγητο επιεικως μετριο. Το αγριογουρουνο δεν ειχε καμμια διαφορα απο το κοκκινιστο μοσχαρι. Καμμια ιδιαιτερη γευση οπως τα ελληνικα παραδοσιακα φαγητα. Πατατες τηγανιτες σπιτικες μεν κολυμμενες μεταξυ τους δε. Προχειροτητα στην καρυδοπιτα οπου ολο το καρυδι ειχε κατσει στο πατο του ταψιου. Ηταν ομως υποφερτα συροπιασμενη. Μου εμεινε μια αμφιβολια για το ποτε μαγειρευτηκε το φαγητο που τρωγαμε!!!! Χρειαζεται περισσοτερη προσπαθεια και μερακι !!!

Ευχαριστούμε, njack55
Ο/η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Δ, Ιδιοκτήτης του Το Τρίτοξο Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Ιανουαρίου 2018

Καταρχάς καλή χρόνια να έχετε.Κατα δεύτερον μας κάνει εντύπωση ότι βρήκατε το φαγητό επιεικώς μέτριο, παρόλα αυτά ήρθατε και ξανά ήρθατε στο εστιατόριο μας.Βρήκατε τις σπιτικες τηγανίτες πατάτες κολλημένες μεταξύ τους!!!Ουδεν σχόλιο!Εαν δεν απατώμαι μόνο οι προτηγανισμένες δεν έχουν αυτό το «ελάττωμα»!Βρηκατε την καρυδόπιτα που σας κερασαμε υποφερτά σιροπιαστη.Δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό, αλλά σίγουρα είναι κάτι υποκειμενικό.Μια καρυδόπιτα που δεν υπάρχει πελάτης που δε μας ζήτησε τη συνταγή της!Απορουμε πως σας έμεινε αμφιβολία για το αν το φαγητό ήταν της ημέρας, αλλά δεν εκφράσατε την άνησυχια σας αυτή καμία από τις φορές που μας επισκεφτήκατε!Οσον αφορά το αγριογούρουνο σίγουρα δεν έχετε ξαναδοκιμασει τόσο καλομαγειρεμένο,και αν θέλατε να δείτε εάν όντως είναι αγριογούρουνο η κουζίνα μας είναι ανοιχτή και οποίος θέλει μπορεί να επιβεβαιωσει την ποιότητα των υλικών μας.Τελος για το μεράκι και την προσπάθεια που καταβάλουμε ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ αυτό φαίνεται από τη ζεστη και φιλόξενη ατμόσφαιρα μας που ακόμη και τον πιο δύστροπο πελάτη τον κάνουμε να νιώσει και να φάει σαν στο σπίτι του!

Το Τρίτοξο Εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

οι Ασπράγγελοι, Ζαγόρι

Το Τρίτοξο Εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!