“Τα καλύτερα κρέατα ”

Κορυφή
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Τα καλύτερα κρέατα και οι καλύτερες σούβλες.συγουρα όταν φύγεις από εκεί κανονίζεις ποτέ θα ξανά πας το συντομότερα όλα πολύ νόστιμα.εξαιρετικα

Ευχαριστούμε, t21E-thess

Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2021

Παρήγγειλα μοσχαρίσια μπριζόλα η οποία ήρθε σε ένα πιάτο δίπλα σε μια μισοφαγωμένη χοιρινή μπριζόλα. Τώρα αν έβαλαν τη μοσχαρίσια μπριζόλα σε βρώμικο πιάτο ή αν μου σέρβιραν φαγητό ξαναζεσταμένο που είχε σερβιριστεί αλλού πριν δε θα μάθουμε ποτέ! Δε ζήτησαν ποτέ συγγνώμη, αυτό τα λέει όλα! Επίσης το POS ήταν όλως τυχαίως χαλασμένο. Η απόδειξη δόθηκε κατόπιν απαίτησης μας διότι ακόμα και αφότου πληρώσαμε (με μετρητά) το μόνο που μας είχαν δώσει ήταν το δελτίο παραγγελίας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, GeoP2002
Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κλείσαμε το τραπέζι της βάφτισης και μείναμε πολυ ευχαριστημένοι απο την ταχύτητα εξυπηρέτησης και την ποιότητα του φαγητού

Ευχαριστούμε, 775ftzav
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό, ειδικά το κοκορέτσι, το μπιφτέκι και το κοντοσούβλι!!τεράστιες μερίδες!!φιλικό περιβάλλον προς τα παιδιά με αρκετά καλές τιμές!!οι σαλάτες λόγο φτωχές και καθόλου τήρηση των αποστάσεων και του αριθμού των ατόμων που κάθονται στα τραπέζια!

Ευχαριστούμε, Giannissofia2019
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2020

Το επισκεφτηκαμε εχθές το βράδυ .... δυστυχώς κακή επιλογή .....το έχουν χαλάσει το φαγητό .....μικρές μερίδες.....τρίχες σ πιάτο .... κεμπαπ χοιρινό σαν να ήταν ξανά ζεστάμενο η πατάτες ψητές Ζαρόμενες .σαν να τα πετάξανε στο πιάτο κ τα σερβίρανε...παλιά με το μενού τον 12€ που είχαν ήταν άψογα....τώρα το κατάργησαν και σερβίρουν σαν και παν ζώα . . ...Η σαλάτα μόνο άξιζε Λυπάμαι ...Σήμερα μας πονάει γ στομάχι μας από το πρωί ...

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, ArbanitidouT

Κορυφή: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χορτιάτης, Περιοχή Θεσσαλονίκης

τα Πεύκα, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Κορυφή: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!