“Κακη θεση”
Κριτική για: Η Αξιώτισσα

Η Αξιώτισσα
Περιγραφή: Ετοιμαζόμαστε πυρετωδώς για να ανοίξουμε, όπως κάθε χρόνο, το Σάββατο του Λαζάρου. Φέτος πέφτει στις 8 Απρίλη. Ελληνική και μεσογειακή κουζίνα.
Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2017

Πλουσιο καταλογο ολα τα πιατα που δοκιμασαμε μετρια. Η θεα εβλεπα τις κολωνες τις ΔΕΗ το servicε καλο

Ευχαριστούμε, Sophia M

Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2017

Ωραίο εστιατόριο σε όμορφη και καλή προσπάθεια στα φαγητά του καταλόγου.
όλα τα προϊόντα ντόπια.
Παρόλα αυτά εγώ δεν ενθουσιάστηκα.
Έπρεπε να προσπαθήσουμε πολύ για να κλείσουμε τραπέζι. Έκαναν πάνω από μισή ώρα να μας πάρουν παραγγελία - όχι γιατί είχε κόσμο, όχι γιατί το κατάστημα δε διαθέτει προσωπικό αλλά γιατί δεν υπάρχει σωστή οργάνωση (4-5 άτομα έτρεχαν πάνω κάτω και κανείς δε μας έδινε σημασία μέχρι που μπήκαμε στο μαγαζί να τους φωνάξουμε)
Καλό μαγαζί αλλά στη Νάξο βρήκαμε εστιατόρια με πολύ καλύτερο φαγητό και πολύ καλύτερη εξυπηρέτηση ακόμα και σε περιόδους τρελής κίνησης.Δε θα ξαναπήγαινα.

1  Ευχαριστούμε, JojoGiank
Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2017

Πάρα τις καλές συστάσεις δεν έμεινα ικανοποιημένος. Συμπαθητικός χώρος κ προσωπικό, ιδιαίτερα κάποια πιάτα χωρίς απαραίτητα να είναι κ γευστικά. Ακριβό για αυτά που σου προσφέρει

1  Ευχαριστούμε, kboviatsos
Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2017

Ειναι συμπαθητικος ο χωρος,κυριως η αυλη,δεν βλεπει θαλασσα,δροσερος και με καλη εξυπηρετηση,δοκιμασα γλυκοπατατα με κοπανιστη μυκονου και λουτζα πολυ καλο,συκα φουρνιστα με τυρι μετρια,και το μπιφτεκι μου αν και αργησε ηταν καλο,οι ψαροσουπα των συνδαιτημονων μου δεν αρεσε,ουτε η συζυγος μου εμεινε ιδιαιτερα ευχαριστημενη με την δικη της επιλογη,εξων και προκυπτουν και τα τρια αστερια..

Ευχαριστούμε, Αλεξανδρος Π
Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο menu με φαντασία , πατώντας πάνω σε παραδοσιακές συνταγές με πολύ καλή πρώτη ύλη!!! Ότι δοκιμάσαμε ήταν εξαιρετικό!!!

Ευχαριστούμε, Markoulaki

Η Αξιώτισσα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μέλανες, Νάξος
Απείρανθος, Νάξος

Μικρή Βίγλα, Νάξος

Η Αξιώτισσα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!