Μοναδική Εμπειρία

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020
ioanniss345
Wind surfing

Πορωση!!Πολυ καλη τοποθεσια και εξαιρετικα παιδια.Τα μαθηματα γινονται με τελεια επικοινωνια και... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2019
Thodoraaa

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Έκανα το πακέτο των 6 ωρών για αρχάριους υπό τις οδηγίες του Κωνσταντίνου. Παρά πολύ καλός, φιλικός και υπομονετικός. Στο τέλος μπορούσα να έχω μια αυτονομία, να επιταχύνω και να στρίβω επιτυχώς με δυο διαφορετικούς τρόπους. Ο Άλφρεντ επίσης πολύ φιλικός, εξυπηρετικός, και κυριότερα νοιάζεται για τη διασκέδαση και ταυτόχρονα την ασφάλεια μας. Τέλος, έρχομαι στο νησί χρόνια, και μπορώ να πω με βεβαιότητα πως το σημείο είναι ιδανικό ειδικά για αρχάριους, από άποψη ανέμου, μικρών κυμάτων και καταπληκτικών χρωμάτων του νερού! I’ll definitely come back again !

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, ioanniss345
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2019

Πορωση!!Πολυ καλη τοποθεσια και εξαιρετικα παιδια.Τα μαθηματα γινονται με τελεια επικοινωνια και πολλη διαθεση.
Καμια δευτερη σκεψη.Να πατε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Thodoraaa
Ο/η Ridewiththegods, Διευθυντής του Ride With The Gods, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2019

Σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια Θεοδώρα .
Ήσουν απο τα πιό θετικά άτομα που πέρασαν απο τοιν σταθμό μας.
Σε περιμένουμε ξανά του χρόνου.
ΝΑ περνάς όμορφα.

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σχολή surf με έμφαση στην ασφάλεια, χωρίς να χάνει το νόημα: Την απόλαυση. Έκανα μαθήματα με τον Κώστα, που μου διόρθωσε παλιά λάθη, επέμεινε όσο έπρεπε στα βασικά και όταν ήρθε η ώρα με ξαμόλησε στα βαθιά (ήταν κι αυτός μαζί φυσικά).
Τους συνιστώ με χαρά, και ανυπομονώ να επιστρέψω του χρόνου για περισσότερα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Yiannis-jfk
Η κριτική έγινε: 25 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό μέρος για windsurfing με ιδανικές συνθήκες καιρού για αρχάριους αλλά και για προχωρημένους, φιλόξενοι άνθρωποι με highlight τον ιδιοκτήτη Alfred, θα γίνει αμέσως φίλο σου και θα σε καθοδηγήσει με απίστευτο επαγγελματισμό σε ότι χρειαστείς , είναι πραγματικός δάσκαλος και σε κάνει να νιώθεις σιγουριά σε κάθε σου βήμα. Συνιστώ ανεπιφύλακτα αυτό το υπέροχο μέρος για αρχάριους αλλά και για προχωρημένους λάτρεις του windsurfing!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, gekoum
Η κριτική έγινε: 14 Μαρτίου 2017

Αφού διαλέξαμε τη Νάξο για διακοπές, αποφασίσαμε να κάνουμε και κάτι καινούριο για μας, να μάθουμε windsurfing με τη γυναίκα μου. Όντας τελείως αρχάριοι, ήμασταν σκεπτικοί στην αρχή, αλλά εκεί ανέλαβε ο Alfred ο οποίος με μεγάλη υπομονή μας έβαλε σε ρυθμό. Μπορεί σε 3 μέρες να μη γίναμε super surfers αλλά περάσαμε καταπληκτικά, σε μια ειδυλλιακή τοποθεσία στο Καστράκι. Προτείνεται ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, Theodosis R