Orbitz.com
travelup.com
Travelocity602 $
Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας στο ξενοδοχείο έγινε στα πλαίσια ενός επαγγελματικού ταξιδιού. Το ξενοδοχείο ήταν εξαιρετικό. το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και πολύ ωραία διακοσμημένο. Το φαγητό ήταν Νοστιμότατο με μεγάλη ποικιλία. Το προσωπικό όλο ήτανε πρόθυμο, εξυπηρετικότατο, χαμογελαστό και πάρα πολύ ευγενικό με διάθεση να σε εξυπηρετήσει σε ό,τι ήθελες.Μας βοήθησε και ο καιρός οποίος ήταν ηλιόλουστος και περάσαμε ένα καταπληκτικό τριήμερο!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Jonilos
Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ήταν τέλειο.
Πεντακάθαρο.
Τα φαγητά παρά πολύ καλά πολύ καλητερα των προσδοκιών μας λόγο ότι ήταν all inclusive
Τα ποτά ήταν λίγο κατώτερης ποιότητας
Και οι καφέδες απλώς δεν πινοταν
Το υπέρ παντός ήταν το προσωπικό
Απίστευτα ευγενική και εξυπηρετικοί θα χω να το λέω για πολύ καιρό
Επειδή πρώτη φορά πήγα σε all inclusive στην Ελλάδα τώρα καταλαβαίνω γιατί οι ξένοι έρχονται και ξανά έρχονται στην Ελλάδα μας
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!! I

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
2  Ευχαριστούμε, christos050582
Η κριτική έγινε: 9 Μαΐου 2019

Περάσαμε με τα παιδιά μου υπέροχα σε αυτό το μαγευτικό ξενοδοχείο.Όλα ήταν εξαιρετικα από τις όμορφες εγκαταστάσεις εώς και την θερμή εξυπηρέτηση όλου του προσωπικού πάντα με το χαμόγελο.Ιδιαιτέρως να επισημάνω το άψογο σέρβις που είχαμε στο εστιατόριο από τον Θεόδωρο Στεφανίδη και την Έφη Μπλιούκα.Τα παιδιά μου επιθυμούν να ξανακάνουμε διακοπές πάλι εδώ γιατί ενθουσιάστηκαν. Ευχαριστώ πολυ Παναγιωτίδης Σωκράτης ιατρός.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, sokratis p
Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2019

Μείναμε 3 ημέρες με αφορμή ένα συνέδριο. Αρχιτεκτονικά άριστο, εύκολη πρόσβαση, πολλές πισίνες, καθαρό, περιποιημένοι κήποι, ευγενέστατο προσωπικό, ωραίο δώμάτιο!
Στα συν τα πολλά μπαρ, το σνάκ μπαρ (κρέπες, βάφλες, παγωτά, χοτ ντογκ κλπ), η μεγάλη ποικιλία στους μπουφέδες. Πολύ εξυπηρετικός ο σερβιτόρος μας ο Θοδωρής Στεφανίδης, που ήταν ευγενέστατος και πρόθυμος να βολέψει την μεγάλη παρέα μας!
Σε 5 χρόνια που θα έχουν μεγαλώσει τα δεντράκια, οι κήποι θα είναι ακόμα ωραιότεροι!
Το ξενοδοχείο προσφέρει εξωτερικές δραστηριότητες για παιδιά κυρίως.
Καλό θα ήταν να έχει και Ελληνικά κανάλια η τηλεόραση. Επίσης στους μπουφέδες ίσως χρειάζεται λιγότερη ποικιλία και περισσότερη ποιότητα. Δεν μου άρεσαν τα ψάρια. Η φέτα ήταν μέτρια. Τα scrambled eggs ήταν παραψημένα. Τα μανιτάρια είχαν πάρα πολύ σκόρδο. Ο καφές ήταν πολύ καλός. Τα παιδιά λάτρεψαν το σνακ μπαρ! Οι πίτσες τέλειες!
Σας ευχαριστούμε και ευχόμαστε καλές δουλιές!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όλα τα δωμάτια είναι καλά.
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Tziritzatzoulas
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο ξενοδοχείο το επισκεπτόμαστε από την πρώτη χρονιά που άνοιξε.Πλεον,δεν μπορώ να πω πώς ενδείκνυται για ζευγάρια χωρίς παιδιά,παρά για οικογένειες(μέχρι και το όνομα του ξενοδοχείου έχει αλλάξει σε blue laggoon family)Το καλύτερο δωμάτιο που μπορείς να βρεις για να έχεις την ησυχία σου είναι οι μεζονέτες με private pool οι οποίες είναι μπροστά στην θάλασσα και πιο απομονωμένες από το υπόλοιπο συγκρότημα(εμείς πάντα τις μεζονέτες προτιμούμε)Το ξενοδοχείο διαθέτει αρκετές πισίνες,bars και 3 εστιατόρια.Φετος το φαγητό αλλά και τα γλυκά ήταν πολύ καλύτερα σε σχέση με πέρισυ.Επισης υπάρχει spa(μόνο με σάουνα,πισίνα και steam bath,αλλά έχουν πολλές θεραπείες/μασάζ πράγμα πολύ ευχάριστο και χαλαρωτικό)Επίσης υπάρχει mini market,κομμωτήριο,γυμναστήριο και ενα μαγαζί με κοσμήματα,ρούχα κλπ.Το προσωπικό είναι πολύ περιποιητικο και ευχάριστο,ο υπεύθυνος του κυρίως εστιατόριου,η υπεύθυνη του house keeping,οι σερβιτόροι και ο βραδινος receptionist ήτανε κάτι παραπάνω από τέλειοι!!!Δεν μείναμε ευχαριστημένοι από τις κύριες που καθαρίζουν,όπως κάθε χρόνο!Είναι ένα βασικό κομμάτι στο οποίο χρειάζονται βελτίωση οπωσδήποτε!Επίσης υπάρχει πρόβλημα στο θέμα των κρατήσεων,πχ την περασμένη χρονιά δήθεν μπερδεύτηκαν και έδωσαν την σουίτα μας στο TUI, ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟ!Το TUI είναι το πρακτορείο που συνεργάζονται,αντί να δίνουν προτεραιότητα στους Έλληνες πελάτες τους,όπως εμείς που στηρίζουμε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο από την πρώτη χρονιά που άνοιξε,προτιμούν να δίνουν στο πρακτορείο...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, seminakat2015