Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Βρίσκετε 3 ' απο το λιμάνι....
Ειναι μολις 5 λεπτά απο το κέντρο ατο λιβαδι ....(όπου εκει εχει περισσότερο ζωη απο τη χωρα)
Καθαρο ξενοδοχείο , ευρύχωρα δωμάτια ,ευγενεστατοι υπάλληλοι πρόθυμοι να σε βοηθήσουν...να σού δώσουν πληροφορίες για τα αξιοθέατα
Αλλα ακομα και να σε συμβουλεψουν καθημερινα για τις παραλιες και τα εστιατόρια που ειναι καλύτερα να επισκεφτείς

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, _V6427MG
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2018

Το δωμάτιό μας ήταν πολύ καθαρό και ευρύχωρο , με ό,τι χρειαζόσουν και κάθε μέρα ανανέωση από το προσωπικό πετσετών και ειδών υγιεινής. Επίσης έτυχε να έχουμε φοβερή θέα τη Χώρα και το λιμάνι. Επίσης , η ξενοδόχος ήταν πάρα πολύ ευγενική και φιλόξενη , μας βοήθησε πολύ σε ό,τι ερώτηση κάναμε. Είναι δυο λεπτά με τα πόδια από φούρνους και super market και 5 λεπτά από το λιμάνι. Επιπλέον , πάρα πολύ ήσυχο , κάνεις πολύ ωραίο ύπνο. Μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένοι και όποιος το προτιμήσει δεν θα χάσει!

Συμβουλή για το δωμάτιο: vacations , greece , serifos , summer
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, giorgos_kar11
Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2017

Κοντά στο λιμάνι και στην παραλία Λιβαδάκια. Απλό, πεντακάθαρο, ήσυχο, με όλα τα βασικά, διακριτικό προσωπικό και φθηνό. Συνήθως λέμε πως ότι πληρώσεις παίρνεις. Η διαμονή στο Ναϊάς το διαψεύδει! Η τιμή του είναι πραγματικά φθηνή για αυτό που προσφέρει.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Saltpilgrim
Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικη τοποθεσια...υπεροχη θεα, ευχαριστουμε. λογικες τιμες. Θα θελαμε να υπαρχει καποιος στη reception αλλα η ανταποκριση στο τηλεφωνημα μας και στο αιτημα μας ηταν αμεση. Πολυ ευγενικο προσωπικο, προθυμο να εξυπηρετησει, περασαμε ομορφα και σας ευχαριστουμε. Δειτε το θεμα του internet ειναι πολυ βασικο!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, sophoklesn
Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αποφασίσαμε μες στη ρουτίνα και την καθημερινότητα να αποδράσουμε για 4 ημέρες σε έναν κοντινό προορισμό. Μείναμε στο Ναϊάς Hotel, όπου Όχι μόνο δεν το μετανοιωσαμε ούτε λεπτό λόγω της απίστευτης καθημερινής καθαριοτητας και της ποιότητας των δωματίων, αλλά εκπλαγήκαμε απο την φιλοξενία, την εξυπηρέτηση και το πρωινό! Τιμή - υπηρεσία, σίγουρα value for money!
Ευχαριστούμε και σίγουρα θα ξανάρθουμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, O5680SJ_