Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μετά απο πολλα χρόνια επισκέπτρια στο κάμπινγκ , μπορώ να πω σε σιγουριά πως κάθε χρόνο είμαι και πιο ευχαριστημένη . Το προσωπικό είναι εξαιρετικό , φιλόξενο , εξυπηρετικό και απίστευτα ευγενικό . Το κάμπινγκ διαθέτει εκτός απο Τίς φυσικές ομορφιές παραλία κλπ. Όλες τις υπηρεσίες που μπορεί κανείς να χρειαστεί . Πολλές οικογένειες χαίρονται τα παιδιά τους χωρίς να ταλαιπωρία και τα παιδιά χαίρονται την ελευθερία και την ξενοιασιά των γονιών . Συγχαρητήρια και ελπίζω σε μια ανοδική και όμορφη πορεία . (Ps ότι αλλαγές και να γίνουν μην καταργήσετε τις ελευθερες σκηνές . )

Διαμονή: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, anitaprod
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2016

Είχαμε ακούσει τα καλύτερα αλλά μόνο αρνητικά βρήκαμε. Δεν έκλεινες θέση με αποτέλεσμα να εψαχνες κενό να χώσεις τη σκηνή σου όπου βρεις (αν βρεις) με τον ένα να είναι πανω στον αλλο. Σκιά δεν υπήρχε παντού οπότε απ τις 10 και μετά λιώναμε μες τη σκηνή. Το χειρότερο ήταν οι τουαλέτες, μες τη λάσπη, χωρίς χαρτί και οι αντρικές τούρκικες. Ενώ υπήρχαν κι άλλες τουαλέτες γυναικείες, τις ώρες αιχμής που γινόταν χαμός και περιμέναμε ουρά για να πληθούμε, δεν άνοιγαν και τις άλλες τουαλέτες και η απάντηση στο γιατί ήταν το "έτσι μας αρέσει, ας μη τα βρωμίζετε". Ευτυχώς το νησί ήταν φοβερό και περάσαμε όμορφα γιατί το κάμπινγκ δεν άξιζε μια!

• Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με φίλους
6  Ευχαριστούμε, DimitraKal
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αναρωτιέμαι γιατί θέλω να γράψω αρνητικά σχόλια !!! Ίσως η κακή υποδοχή ; Μήπως η εκνευριστική μουσική που τις μεσημεριανές ώρες σε έκανε να κλείνεις ορμητικά τα παράθυρα ; Η έλλειψη θέας ; Το μικρό μπαλκόνι ; ή τελικά το υψηλό κόστος ; Όλα μαζί μου αφήνουν μια και μοναδική ερώτηση : υπάρχουν και χειρότερα στην Σέριφο ;;;

Σημείωση: εξαιρούνται 2-3 άτομα στο bar που σώζουν την συνολική εικόνα με το χαμόγελο τους !!!!

Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
6  Ευχαριστούμε, George N
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2016

Το κάμπινγκ που μείναμε ήταν άνω των προσδοκιών μου..πήγαινα για πρώτη φορά και πραγματικά ανυπομονώ να ξαναπάω ! Πανέμορφο, μες το πράσινο, με πολύ νέο κόσμο (αλλά όχι φασαρία) , έχει beach bar self service, πισίνα , και απέχει 10 μέτρα από την αμμουδιά η οποία είναι ένα όνειρο ! Το λιμάνι είναι ένα 10λεπτο με τα πόδια και από εκεί περνάνε όλα τα κτελ..το κάμπινγκ παρέχει μέχρι και φόρτιση κινητών στη ρεσεψιόν αλλά και εστιατόριο. Τέλος ήταν πεντακάθαρο, με τουλάχιστον 2 άτομα να καθαρίζουν όλη την ημέρα τις τουαλέτες..το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Συμβουλή: Διαλέξτε σημείο με πολλά δέντρα για τη σκηνή σας ώστε να έχετε σκιά !
  • Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Anastasia Z
Η κριτική γράφτηκε 30 Νοεμβρίου 2015

Μείναμε σε ένα από τα bungalows με θέα στον κήπο για λίγες ημέρες τον Αύγουστο. Ο χώρος εσωτερικά ήταν πολύ όμορφος και καθαρός. Παρά το γεγονός ότι είμασταν κοντά στο camping δεν υπήρξε κανενός είδους πρόβλημα ή φασαρία το βράδυ. Το cafe-μπαράκι στην παραλία είχε ωραία μουσική και καλό service. To εστιατόριο ήταν μια χαρά και οικονομικό για ένα γρήγορο φαγάκι. Οι εντυπώσεις καλές και θετικές από όλες τις απόψεις! Οι άνθρωποι που μας εξυπηρέτησαν φιλικότατοι και ευγενικοί. Όλα ήταν εντάξει!

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Olga K