“Δεν θα το πρότεινα”
Κριτική για: Λεπι Λεπι

Λεπι Λεπι
Περιγραφή: Θαλασσινοί μεζέδες, φρέσκο ψάρι για όλους σε ένα κυκλαδίτικο σκηνικό δίπλα στο κύμα. Ποικιλία κρασιών, παγωμένη μπύρα και ούζο συνοδεύουν νόστιμα παραδοσιακά πιάτα με γοητευτικές μοντέρνες πινελιές.
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020

Δυστυχώς δεν μείναμε ικανοποιημένοι με το συγκεκριμένο μαγαζί! Πήγαμε βασισμένοι στις καλές κριτικές που είδαμε εδώ. Το φαγητό ήταν μέτριο, λίγα πιάτα ήταν καλά και τα θαλασσινά δεν μπορώ να πω ότι φαινόντουσαν φρέσκα. Η εξυπηρέτηση ήταν κακή, τους ψάχναμε για να ζητήσουμε κάτι ή να παραγγείλουμε, εξυπηρετούσαν κόσμο που καθόταν 10 λεπτά μετά από εμάς σε τραπέζι και πήγανε το ορεκτικό μας σε άλλο τραπέζι με αποτέλεσμα να το φέρουν μετά αφού είχαμε τελειώσει το φαί μας! Επίσης, στα θαλασσινά σερβίρονται λεμονόφλουδες σε αναλογία ποτού και όταν ζητήσαμε παραπάνω (μετά από 3 προσπάθειες και 15 λεπτά στο περίμενε) μας φέρανε 2 αντίστοιχες φλοίδες (μάλλον νόμιζαν ότι τις θέλαμε για τη βότκα). Δεν μείναμε ικανοποιημένοι δυστυχώς!

1  Ευχαριστούμε, kwxam

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μία από τις καλύτερες προτάσεις για ποιοτικό φαγητό στο νησί. Προσεγμένα και με όμορφη παρουσίαση πιάτα, ευγενικό και γρήγορο service.

Ευχαριστούμε, dimtris_marg
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αν και είχαμε πολλές επιλογες για να φαμε ψάρι διαλέξαμε το συγκεκριμένο γιατι είχαμε δει τα καλύτερα σχόλια και πολυ καλες κριτικές, πράμα που αποδείχτηκε οντως μια εξαιρετική επιλογή. Εξαιρετικές γεύσεις, φρεσκα και νόστιμα υλικά, ευγενικό και φιλικό προσωπικό! Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, FilKatz
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2020

Όλα πολυ νόστιμα άψογη εξυπηρέτηση και σέρβις! Ξεπέρασε γευστικά τις προσδοκίες μας! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, _A6706ZR
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2020

Πολύ περιποιημένα πιάτα και νόστιμα, ευγενεστατο προσωπικό και λογικές τιμές . Ο,τι δοκιμάσαμε μας ενθουσίασε!

Ευχαριστούμε, H5076KS_

Λεπι Λεπι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λιβάδι, Σέριφος

Λεπι Λεπι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!