Rizes Hotel
Maistrali Hotel(Λιβάδι)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Παραλιακό
Κοράλλι Κάμπινγκ(Λιβάδι)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Agoda.com
Hotel Asteri(Λιβάδι)
TripAdvisor
Naias Hotel(Λιβάδι)
TripAdvisor
Studios Amfitriti(Λιβάδι)
Δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για τις ημερομηνίες που επιλέξατε από τους συνεργάτες μας
Alexandros-Vassilia(Λιβάδι)
Margado Accommodations(Καμάρες)
Priceline
Η κριτική γράφτηκε 25 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο στην
υπέροχη Σέριφο....
Ο κ.Αθανασίου και η όμορφη Όλγα πάντα με το χαμόγελο!!! Η ευγένεια τους σε κερδίζει αμέσως.....το δωμάτιο υπέροχο και σύγχρονα εξοπλισμένο από τα κουφώματα μέχρι τα αξεσουάρ του μπάνιου....η κουζίνα πλήρως εξοπλισμένη με ότι χρειάζεται κανείς για να περάσει μία υπέροχη διαμονή!!!!!
Τα πάντα πεντακάθαρα και υπέροχα αρωματισμενα,Τα σεντόνια, οι πετσέτες,οι κουβερτούλες.....Το πρωινό υπέροχο με αρκετά σπιτικα προϊόντα....μαρμελάδα, ομελέτα, και μέλι από το νησί.....που ως γνωστόν οι Κυκλάδες έχουν το ωραιότερο μέλι....
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα θα περάσετε καταπληκτικά.....
Σας ευχαριστούμε πολύ για Όλα!!!!
Του χρόνου θα είμαστε πάλι εκεί !!

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Natasa K
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η εντύπωση που μου δόθηκε με το που φτάσαμε στο ρίζες ήταν αφιλόξενη... Φτάσαμε με το πρωινό καράβι και περάσαμε απ το ξενοδοχείο να αφήσουμε τις αποσκευές μας, ηταν η ώρα του πρωινού γεύματος, μας έδειξε το χώρο και μας διευκρίνισε ότι δεν είναι στην τιμή για σήμερα να πάρουμε πρωινό!
Εξεπλάγην, είθισται να ρωτούν αν θέλεις έναν καφέ ή και πρωινό, δεν τους κοστίζει τίποτα!

Τα δωμάτια πολύ ωραία και ευρύχωρα με θέα και ησυχία.

Το προσωπικό ευγενικό και φιλικό.

Λίγο βελτίωση στην καθαριότητα χρειάζεται, βρήκα μια κολλημένη καραμέλα από τους προηγούμενους(;)!

Το πρωινό τυπικό και λιγοστό.

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Kate Z
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2017

Έχοντας σπίτι στη Σεριφο ο ίδιος, η κριτική μου αφορά τις υπηρεσίες εκτός του ύπνου, δηλ το εστιατόριο, καφέ κλπ. Ο Θανάσης,ο ιδιοκτήτης, διαπρέπει για ακόμα μια φορά για το ήθος τη φιλοξενία και την αισθητική του! Δημιούργησε μια ξενοδοχειακή μονάδα πλήρως εναρμονισμένη με το φυσικό περιβάλλον της Σερίφου, πολυτελή αλλά ταυτόχρονα minimal & προσιτή για όλους. Έξαιρετικο φαγητό, υπέροχα γλυκά και το καλύτερο μέρος να απολαύσεις το ποτό σου στη Σέριφο, ειδικά το ηλιοβασίλεμα.Σίγουρα Value for money επιλογή.

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Vagelis E
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφος,συγχρονος χωρος,απιστευτη θεα του λιμανιου και μερος του νησιου,καλο και γρηγορο service και καλη τοποθεσια(κοντα στη Χωρα αλλα και στο λιμανι).Οτι καλυτερο πανω στη Σεριφο.Για διαμονη,φαγητο και για ποτο.

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π
Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Κτισμένο σε ένα λοφάκι,
λίγο πιο έξω από το πολύβουο Λιβάδι, με εξαιρετική θέα και προς το λιμάνι και προς τη Χώρα.
Η αρχιτεκτονική του συνδυάζει αρμονικά το παραδοσιακό με το μοντέρνο.
Άνετοι χώροι διαμονής. Δωμάτιο με σαλονάκι που κοιμίζει τέσσερις, αν θέλετε, και μίνι κουζινάκι για τον πρωινό σας illy espresso, προτού ξεκινήσει το πρωινό στις 9.
Ο ιδιοκτήτης κ. Αθανασιάδης και η Όλγα, ευγενέστατοι και εξυπηρετικοί σε ό,τι χρειαστήκαμε.

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, dimemano