“Πολύφημος Grill”
Κριτική για: Πολύφημος

Πολύφημος
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το κατάστημα νομίζω το έχουν παρεξήγηση κατά πολύ. Είπαμε τελικά να φάμε και μείναμε ενθουσιασμένοι. Αξίζει να το επισκεφτείτε όλα του τα φαγητά είναι προσεγμένα σε φυσιολογικές τιμές και το κυριότερο πολύ καθαρά

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 393stathisk

Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2021

Πολύ ωραίο και νόστιμο φαγητό (προσωπικά δοκίμασα ένα σουβλάκι γιαουρτλού που ήταν άπαικτο), καθαρό μαγαζί, με δυνατή εξυπηρέτηση * υπάλληλοι ευγενικοί. Περιττό να σας πω ότι είναι και σε πολύ καλό σημείο. Θέλω να ξαναπάω για να δοκιμάσω και άλλες γεύσεις που διαθέτει το μαγαζί καθώς είδα ωραία πιάτα να περνάνε από τους δίσκους και ήταν ενδιαφέρον το μενού.

Ευχαριστούμε, stelios225
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2021

Ολα πολυ προσεγμένα. Δοκιμάσαμε το μπέργκερ και γυρο χοιρινό σε μερίδα και μειναμε πολυ ικανοποιημένοι ! Το σέρβις πολυ γρήγορο και φιλικό. Την επόμενη φορά στο νησί σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε !

Ευχαριστούμε, ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2021

Τρομερή σκεπαστή με φοβερό γύρο χοιρινό,τεράστιο πιάτο χορτάσανε δυο άτομα, πάνω στο κύμα το προτείνω

Ευχαριστούμε, Mixalis55
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2021

Ωραίο μαγαζί με ποιοτικά κρέατα ειδικά η μπριζόλα του που έφαγα εγώ .μεγαλα Μπρέκερ με τρομερό μπιφτέκι σκάσαμε στο φαγητό .

Ευχαριστούμε, Vaggelis451

Πολύφημος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λιβάδι, Σέριφος

Πολύφημος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!