Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2020

Η ωραιότερη θέση στο νησί, τέλεια συντηρημένο κτήριο, πανέμορφο και πεντακάθαρο ξενοδοχείο, πρωϊνό σπιτικό με ποιοτικά υλικά, μα πάνω απ όλα η φιλοξενεία της Ελένης και της Ειρήνης είναι ο κύριος λόγος για να ξαναεπισκευτούμε την υπέροχη Σέριφο !

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 469christosk
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ότι & να γράψω για την αγαπημένη μας Αμφιτρίτη δεν θα συμπεριλάβει όλα όσα νιώσαμε. Θα σας πω μόνο ότι φεύγοντας, αφήσαμε πίσω 1 κομματάκι μας, σαν αυτό που νιώθεις όταν αποχαιρετάς κάποιον από την οικογένειά σου,παρέα με 1 γλυκό συναίσθημα! Η κυρία Ελένη μας, μια επάξια οικοδέσποινα,ευγενική,υπομονετική,πρόθυμη να σε φιλέψει ότι επιθυμείς. Αλλά & η Ειρήνη μας, συζητήσιμη, πιάναμε κουβέντα ατέλειωτη για όλες τις ομορφιές του νησιού αλλά & για το καταπληκτικό παιδάκι της,την μασκότ!Επίσης ,αξίζει να αναφέρω πως ήμασταν στο νησί την μέρα του Αγίου Φανουρίου & πρότεινα στην Κυρία Ελένη να φτιάξουμε Φανουρόπιτα, η οποία με μεγάλη χαρά μου έβγαλε όλα τα υλικά αλλά & ότι χρειαζότανε. Δεν βάζω κανένα πεντάστερο ξενοδοχείο μπροστά στην αυθεντική φιλοξενία αυτών των ανθρώπων,μιας οικογένειας αγαπητής που σε γεμίζει θετική ενέργεια! Και για να μιλήσω & για τα όμορφα δωμάτιά τους...πεντακάθαρα,με μοναδική θέα,ησυχαστήρια & με πρωινό ποιοτικό & σπιτικό! Ο λόγος για να επισκεπτόμαστε την πανέμορφη Σέριφο κάθε χρόνο! Σας ευχαριστούμε πολύ & από εδώ που κάνατε τις διακοπές μας τόσο όμορφες!Καλή αντάμωση με το καλό του χρόνου!

Ευχαριστούμε, Anna_S810817
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Αν και βρεθήκαμε στο εν λόγω κατάλυμα τυχαία, ήταν το καλύτερο που θα μπορούσε να μας τύχει. Εξαιρετικά, καθαρά δωμάτια, φιλόξενοι, εξυπηρετικοί και φιλικοί ιδιοκτήτες, που μας έκαναν να νιώσουμε υπέροχα με την άφιξή μας κιόλας. Υπέροχη θέα και πεντανόστιμο πρωινό.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα, δε θα το μετανιώσετε λεπτό!

Ευχαριστούμε, Thanostr3
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2020

Υπέροχο!!!Καταπληκτική Θέα!!!Ζεστή Φιλοξενεία Πεντακαθαρό.
Η κυρία Ελένη με τις πεντανόστιμες της πίτες, μαρμελαδες, μελι παραγωγής της.
Το Δωμάτιο καθαρό ,εξυπηρέτηση άψογη, με πανέμορφη Θέα!!! Μοναδική εμπειρία καταπληκτική Σέριφος!!!!!

Ευχαριστούμε, MarkelaS3
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020

Υπέροχο κατάλυμα! Το δωμάτιο ήταν τέλειο. Και το πιο βασικό από όλα οι άνθρωποι είναι πολύ ζεστοί, φιλόξενοι και εξυπηρετικοί. Η θέα σου κόβει την ανάσα. Το πρωινό πλούσιο, σπιτικό και πεντανοστιμο. Καθαριότητα 10/10!!❤️❤️

Ευχαριστούμε, B5277NMsofiad