Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020

Μείναμε στο indigo δύο οικογένειες μέσα Ιουλίου.Τα δωμάτια του επάνω ορόφου είναι ευρύχωρα με μεγάλα μπαλκόνια με θέα στη θάλασσα.Η υποδοχή από την κα.Πετρούλα ευχάριστη έκπληξη, με κατατοπιστικότατες πληροφορίες για το νησί. Τα δωμάτια πεντακάθαρα κ όλοι ευγενέστατοι.Η τοποθεσία τους ιδανική , με τα πόδια κοντά σε όλα στο κέντρο.Η επιχείρηση έχει επίσης καφέ δίπλα πάνω στη θάλασσα με ωραία πρωινά κ βάφλες . Ήπια τον ωραιότερο καφέ πάνω στη θάλασσα.Το συστήνω ανεπιφύλακτα.9

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 136pelagia_p
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2020

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολυ βολική τοποθεσία και παρ'οτι βρίσκεται στο κέντρο υπάρχει ησυχία. Στα 30-40 μέτρα βγαίνεις στην παραλία με τις καφετέρις,ταβέρνες κλπ. Εσώτερικα είναι πολύ καθαρό και άνετο. Το service του ξενοδοχείου ήταν πάντα στην διάθεση μας σε ότι χρειαστήκαμε. Είναι ο ορισμός του Value for Money και το συστήνω ανεπιφύλακτα για ζευγάρια και για οικογένιες με παιδία.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Εξαιρετικό για οικογένιες με πεδιά.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, giannisliv95
Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αριστη επιλογη σε εξαιρετικη θεση.Σε ησυχο σημειο με ευκολη προσβαση με τα ποδια και στο λιμανι και στην παραλια. Πολυ φιλικοι εξυπηρετικοι και ευγενικοι και ο οικοδεσποτης και το προσωπικο. Το συνιστω ανεπιφυλακτα για ηρεμες και χαλαρες διακοπες!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, tati746
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρά δωμάτια που απέχουν 2 λεπτά από την παραλία και τα μαγαζιά στο Λιβάδι. Ύπαρξη parking. Η κυρία στη ρεσεψιόν πολύ ευγενική μας κατατόπισε πλήρως κατά την άφιξή μας για τα must do στο νησί, ενώ μας μετέφερε και δωρεάν τις βαλίτσες μας στο λιμάνι κατά την αναχώρησή μας με βανάκι.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, kcskg
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2018

Άνετα δωμάτια με όλες τις παροχές και άψογη εξυπηρέτηση! οτιδήποτε και αν χρειαστήκαμε οι υπεύθυνοι ήταν πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν!Το σημείο πολύ βολικό.Σίγουρα θα σας στείλω όλους μου τους γνωστούς! :)

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους