“Από το πρωί ως το βράδυ..”
Κριτική για: Bola

Bola
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό
Περιγραφή: Αναζητήστε τη χαλαρή πολυτέλεια και την αίσθηση οικειότητας και απολαύστε τη μοντέρνα κουζίνας μας σε μια μοναδικά casual ατμόσφαιρα. Συνδυάζοντας την ελληνική διατροφική παράδοση με την ευρωπαϊκή αντίληψη του comfort food, έχουμε αποκτήσει από το 2006, μια ξεχωριστή γαστρονομική ταυτότητα. Το μενού μας περιλαμβάνει προτάσεις για πρωινό, σνακ και γεύμα, πρωτότυπα smoothies και ανώτατης ποιότητας καφέ. Το μπαρ σερβίρει signature cocktails και aperitifs.
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα πιο ωραία μαγαζιά στο νησί για πρωινό, μεσημεριανό, βραδυνο. Ωραίες γεύσεις, ευχάριστο περιβάλλον και ευγενικό προσωπικό!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, christinali7
Ο/η bola82, Ιδιοκτήτης του Bola, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ christinali7,
Ευχαριστούμε για τα υπεροχα λόγια σας, θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριο μας! Αν υπάρχει κατι που σας απέτρεψε στο να μας βάλετε και το πέμπτο αστεράκι θα θέλαμε να το ξέρουμε...
Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού!

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο all day beach bar και όχι μόνο, αφού σερβίρει από κεφέδες και ποτά μέχρι φαγητό με εξαιρετικό service. Μόνο και μόνο που είναι πάνω στο κύμα το κάνουν ιδανικό για οικογένειες με παιδιά μιας και οι γονείς μπορούν να απολαμβάνουν τον καφέ τους και ταυτόχρονα να επιβλέπουν τα παιδιά όταν αυτά κάνουν το μπάνιο τους.
Ενα μεγάλο μπράβο σε όλους σας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, 724andreasf
Ο/η bola82, Ιδιοκτήτης του Bola, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ Andreas F,
Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!
Ελπίζουμε να σε ξανα έχουμε κοντά μας σύντομα και σου ευχόμαστε καλό υπόλοιπο καλοκαιριού!

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως ένα από τα πιο cool μέρη του νησιού, αν όχι το καλύτερο!!!!!  Όμορφη lounge μουσική, εξαιρετική ποιότητα φαγητού και ευχάριστο περιβάλλον.  Η θέα της θάλασσας μπροστά σε κάνει να ξεχνάς πόσες ώρες βρίσκεσαι στο μαγαζί! Προσωπικοτητες με ήθος και ευγένια απο το χωρο του εστιατοριου μεχρι και τη παραλια και το παλικάρι που ασχολειται με τις θαλάσσιες δραστηριοτητες! Υπομονετικός, πρόθυμος να βοηθήσει και πάντα χαμογελαστός! Οπως ολοι βεβαια!!!! Συγχαρητηρια σε όλους! Και ειδικά στον Πολύβιο και τη Μαργαρίτα! Ραντεβού του χρόνου!! Καλή συνέχεια, ευχαριστούμε για όλα!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, ManosXatz79

Αγαπητέ ManosXatz79,

Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια και ελπίζουμε να σε ξανα δούμε σύντομα!
Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού!

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2017

Σε όμορφο σημείο στο Βαθύ πάνω στη θάλασσα σχεδόν με συμπαθητικό φαγητό. Φάγαμε πρωινό όπως αυγά για μπέικον, τοστ με γαλοπούλα, χυμούς, κρέπα κ.ά. και ήταν όλα νόστιμα. Είναι κάπως τσιμπημένο αλλά φαντάζομαι ότι οι τιμές έτσι είναι στο νησί (ένα χυμός και μια κρέπα γύρω στα 12 ευρώ). Η βασική παρατήρηση μου αφορά το service, παρόλο που οι κοπέλες ήταν ευγενάστατες, η εξυπηρέτηση ήταν πολύ αργή ή δεν ακούγαν σωστά τις παραγγελίες. Για πρωί πάντως στο Βαθύ σε συνδυασμό με μια βουτιά είναι μια χαρά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, Gi_Mani_2014
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ικανοποιητικες δυνατοτητες, αλλα οχι εξαιρετικη εκτελεση και οχι καλη πρωτη υλη.

πολυ καλη εξυπηρετηση...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, N934HHmarian
Ο/η bola82, Ιδιοκτήτης του Bola, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουνίου 2017

Αγαπητή maria n,

Σε ευχαριστούμε για την επίσκεψη σου στο εστιατόριο μας.
Καθε κριτική και σχόλιο μας βοηθάει να γινουμε καλύτεροι!

Θα θέλαμε να σε ενημώσουμε οτι τα περισσότερα υλικά μας προέρχονται απο τον τόπο μας, ενώ οτιδήποτε άλλα εκτλος νησιού είναι φρέσκα προιόντα που παραλαμβάνουμε καθημέρινα. Σκοπός μας είναι να δημιουργούμε με γνώμονα τα ελληνικά παραδοσιακά προιόντα σε σχέση με την ευρωπαική αντίληψη του comfort food.

Ελπίζουμε να σε ξαναδεχτούμε στο εστιατοριο μας στην μαγευτική παραλία στο Βαθύ!

Σου ευχόμαστε ενα υπέροχο και ήρεμο καλοκαίρι!

Bola: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βαθύ, Σίφνος

Bola: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!