“Πολύ καλό ”
Κριτική για: Παραβάτες

Παραβάτες
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό, ότι δοκιμάσαμε ήταν νόστιμο, πολύ ωραία "κόκκινη σαλάτα" αν είχε και λίγα παραπάνω υλικά θα ήταν το τέλειο, καλό κρασάκι άψογη εξυπηρέτηση και ο Σάββας εξυπηρετικοτατος, ευγενεστατος και φιλικοτατος και ναι θα ξαναπάω.

Ευχαριστούμε, antonis d

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018

ολα τα ομορφα και τα απλα ειναι δυσκολα!!!ο σαββας τα εχει κανει ευκολα και νοστιμα!! πολυ καλες τιμες και πολυ φιλικο περιβαλον!! εξαιρετικο κεμπαπ και πολυ καλη ποιοτητα κρεατων!!!

Ευχαριστούμε, Buffalo Prive N
Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χώρος φτιαγμένος με πολύ μεράκι !!! Μεγάλη ποικιλία σε πιάτα από πολλά μέρη της Ελλάδας!! Πολύ καλό κρασί και τσίπουρο προσεκτικά διαλεγμένο.. Θα ξαναπάμε σίγουρα!!!

2  Ευχαριστούμε, Marina S
Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018

Όσες φορές έχω πάει το φαγητό είναι εξαιρετικό. Πολύ καλή σχέση κόστους και ποιότητας. Άψογη, φιλική εξυπηρέτηση! Όλα σούπερ. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

1  Ευχαριστούμε, Koulitsa13
Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα κάπως αργά στο μαγαζί η παρέα είχε σχεδόν φάει τα πάντα όποτε παραγγείλαμε κάποια και δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός κριτής , θέλω να ξαναπάω για να έχω καλύτερη γνώμη , λοιπόν από τα λίγα που είδα , τσίπουρο Πρεσπών πολύ καλό έως τέλειο !! Τηγανιά λουκάνικο πολλά ζαρζαβατικά και βαριά , δύσκολη στην πέψη , τα μπιφτεκακια νόστιμα αλλά τα ήθελα πόθο ζουμερά , το ίδιο και τα πανσετακια , το κότοπουλο άψογο , θα ξαναπάω και θα σας πω , νομίζω όμως ότι αξίζει

Ευχαριστούμε, _N4518PD

Παραβάτες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παραβάτες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!