“Ιδιαίτερο και ξεχωριστό μαγαζί!!!”
Κριτική για: Frankie

Frankie
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μαγαζί. Ιδανικό για όλες τις ώρες της ημέρας. Από το περιβάλλον και μόνο καταλαβαίνεις πως είναι κάτι παραπάνω από ένα απλό καφέ. Όλα τους υπέροχα. Επισκεφτήκαμε το κατάστημα αυτό για brunch. Παραγγείλαμε δύο χυμούς και ένα πιάτο για την μέση. Μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι από την ποιότητα και την εξυπηρέτηση. Οι τιμές είναι απόλυτα ανάλογες των παροχών!! Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, IoannisPan23

Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2020

Βγήκαμε για ένα απλό ποτό με την σύντροφό μου και καταλήξαμε σε ένα ταξίδι γεύσεων. Μόλις είδαμε το μενού δεν μπορούσαμε να αντισταθούμε στις υπέροχες προτάσεις του chef. Δοκιμάσαμε κάποια πιάτα, με ένα λευκό κρασί από την προσεγμένη wine list του μαγαζιού που ταίριαξε απόλυτα με τα πιάτα που μας πρότεινε το προσωπικό. Στο τέλος του φαγητού ενώ ζητήσαμε την άποψη για ένα cocktail ήρθε ο bartender Γιώργος και μας εκτόξευσε τις γεύσεις και το βράδυ μας ακόμα περισσότερο... Πραγματικά ένα μαγαζί που στις δύσκολες μέρες μας δύσκολα θα βρούμε στην Αθήνα. Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα!!!
Θα το ξανά επισκεφτούμε σύντομα!

Ευχαριστούμε, stefanosr288
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2020

Καλό φαγητό, μοντέρνα διακόσμηση και άριστο σέρβις, ποικιλία κρασιών και μπύρας, ενδείκνυται για παρέες, family friendly

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, mariakourasi t
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι καλόγουστο και το σέρβις ευγενικο και εξυπηρετικό αλλά στα μείον του είναι ότι σταματάει να σερβίρει νωρίς τα μπέργκερ και τα club(15:00). Αν φας, πρέπει να αρκεστείς στα “gourmet” πιάτα του αλλά οικονομικά δεν αξίζει.. εκτός από τις παπαρδέλες με κοτόπουλο τα αλλά πιάτα δεν ήταν καλά. Κρεας μέσα σε ψωμί και μπιφτέκι αδιάφορο. Το γλυκό σε ποσότητα πραγματικά ελάχιστο. Άλλο ένα μείον από την ώρα που πήραμε το μπουκάλι κρασί έως την ώρα όπου φέρανε το πρώτο πιάτο δεν έφεραν ούτε ένα συνοδευτικό κρασιού. Η τιμές δεν είναι αντιπροσωπευτικές για τα πιάτα..

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, liak0sm
Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπηρήφανος που υπάρχει ένα τέτοιο μαγαζί στη γειτονιά μας. Εξαιρετική ατμόσφαιρα , ποιοτικός κόσμος , γευστικότατα πιάτα , πολύ ωραία μουσική και ωραία coctail. Αν υστερεί κάπου είναι στην wine list αλλά αυτό είναι κάτι που διορθώνετε εύκολα. Εξαιρετική επιλογή για έξοδο. Αξίζει να του δώσετε μια ευκαιρία (θα σας κερδίσει).

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, tsokanisbabis

Frankie: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαϊδάρι, Αττική

Frankie: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!