“Ωραιος χώρος αλλά με την πάροδο του χρόνου το επίπεδο γεύσεων "πεφτει"”
Κριτική για: Trattoria Casa Bianca

Trattoria Casa Bianca
Περιγραφή: Μια αυθεντική ιταλική ταβέρνα ( trattoria ) που εκπροσωπεί τις γνήσιες ιταλικές γεύσεις και παραδόσεις. Μια ανοιχτή κουζίνα σε ατμόσφαιρα ζεστή που σε καλεί να την επισκεφθείς ξανά και ξανά. Το μυστικό της επιτυχίας; Ολόφρεσκα υλικά, μεράκι κι αφοσίωση!
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος (ειδικά το roof garden) με εξαιρετική εξυπηρέτηση από τα παιδιά του σέρβις.

Δυστυχώς οι γεύσεις απέχουν αρκετά από αυτές που προσέφεραν όταν πρώτο λειτούργησε. ( οι πίτσες και το ριζότο γαρίδας ήταν top τότε!)
Οι τιμές υψηλές (σε σύγκριση με τη γεύση- δεν έχουν κάτι το ιδιαιτερο πλεον).
Στην τελευταία μας επίσκεψη επιλεξαμε pizza casa Bianca ( άνοστη) , γαριδομακαροναδα ( πολύ μετρια) και σαλάτα Ceasar (εξαιρετική !).
Πληρώσαμε κάτι λιγότερο από 50€ (για τα 3 πιάτα και 1 φιάλη νερο).

Ελπίζω με τη νέα σεζόν να ανανεωθεί το μενού τους γιατί είναι κρίμα για τέτοιο μαγαζί, με τόσο καλή εκκίνηση να έχει τέτοια πτώση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, Gio13579

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ερχόμαστε τα τελευταία 3 χρόνια.. πρόσφατα έκαναν ανακαίνιση και δημιούργησαν έναν υπέροχο εξωτερικό χώρο στην ταράτσα που σε ηρεμεί απίστευτα και έχει εξαιρετική αισθητική! Το φαγητό είναι όπως πάντα προσεγμένο σε κάθε του λεπτομέρεια και το μενού ανανεώνεται συνεχώς ανά διαστήματα με νέες γεύσεις! Το προσωπικό είναι απίστευτα ευγενικό και σε κάνουν να νιώθεις μοναδικός σαν πελάτης. Τα παραπάνω δεν είναι καλά λόγια, είναι απλά η αλήθεια! Απολαμβάνουμε την επίσκεψη μας κάθε φορά από όλες τις απόψεις και για αυτό το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!

1  Ευχαριστούμε, unicornicious
Ο/η Trattoria Casa Bianca, Ιδιοκτήτης του Trattoria Casa Bianca, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2021

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που απολαμβάνετε κάθε φορά την επίσκεψή σας στην Trattoria Casa Bianca! Εκτιμάμε πάντα τα ειλικρινή σχόλια και πρέπει να παραδεχτούμε ότι είναι για εμάς πολυ σημαντικό να σας περιποιούμαστε με όλο μας το μεράκι. Μας χαροποιεί πολύ το γεγονός ότι το αναγνωρίζετε και σας περιμένουμε οπωσδήποτε και στα γενέθλια της τραττορίας αυτήν την Πέμπτη 15/07 που θα έχουμε live μουσική και πολλές εκπλήξεις!

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ποιοτική κουζίνα . Άψογη εξυπηρέτηση . Ευχάριστη ατμόσφαιρα σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά . Έχει τύχει να μην βρούμε τραπέζι, καλό είναι να επικοινωνήσετε για κράτηση .

Ευχαριστούμε, ioanniso210

Σας ευχαριστούμε θερμά για την κριτική σας! Πράγματι, ειδικά σε ώρες αιχμής θα ήταν καλό να κάνετε μια κράτηση από πριν, πράγμα το οποίο μπορείτε να πραγματοποιήσετε και ηλεκτρονικά πολύ άμεσα μέσω της πλατφόρμας που έχουμε στο προφίλ μας στο instagram, αλλα και στην ιστοσελίδα μας! Θα ειναι μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε πρόσφατα το μέρος για γενέθλια. Άριστη εξυπηρέτηση από το προσωπικό με τήρηση μέτρων ασφαλείας από COVID-19. Πολύ γευστικά πιάτα και οικονομικά. Προτείνεται για παρέες αλλά και για ζευγάρια

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, nick_bismpikis

Σας ευχαριστούμε πολύ για τις εύστοχες παρατηρήσεις σας! Πολλοί άνθρωποι επιλέγουν να γιορτάσουν σημαντικές τους στιγμές στην Trattoria Casa Bianca, γεγονός το οποίο μας τιμά ιδιαίτερα! Στόχος μας είναι να έχετε μια μοναδική εμπειρία σε κάθε σας επίσκεψη, γι' αυτό και ανυπομονούμε να σας ξαναφιλοξενήσουμε!

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2021

Φαγητό εξαιρετικό, περιβάλλον εκπληκτικό, εξυπηρέτηση άψογη. Μπράβο στη διοίκηση και το προσωπικό του εστιατορίου.

Ευχαριστούμε, 43.776.207

Ένα μεγάλο ευχαριστώ για τα λόγια σας αυτά! Στιγμές τέτοιες που το μεράκι κι η αγάπη μας για όσα κανουμε γίνονται αντιληπτά από τους επισκέπτες μας ειναι για εμάς πολύτιμες! Σας περιμένουμε και για τα γενέθλια της Trattoria αυτήν την Πέμπτη 15/07 που επιφυλάσσουν πολλές εκπλήξεις μεταξύ των οποίων και live μουσική! Να είστε εκεί!

Trattoria Casa Bianca: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαϊδάρι, Αττική

Trattoria Casa Bianca: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.