“Ωραίο μαγαζί.... Με Παρά πολύ”
Κριτική για: Trattoria Casa Bianca

Trattoria Casa Bianca
Περιγραφή: Μια αυθεντική ιταλική ταβέρνα ( trattoria ) που εκπροσωπεί τις γνήσιες ιταλικές γεύσεις και παραδόσεις. Μια ανοιχτή κουζίνα σε ατμόσφαιρα ζεστή που σε καλεί να την επισκεφθείς ξανά και ξανά. Το μυστικό της επιτυχίας; Ολόφρεσκα υλικά, μεράκι κι αφοσίωση!
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μαγαζί....
Με Παρά πολύ ωραίο φαγητό....
Σκορδόψωμο μοναδικο....
Δεν έχω αρνητικά να πω.
Ευχαριστώ....

Ευχαριστούμε, lefterisgar
Ο/η trattoriacsb, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Trattoria Casa Bianca, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Οκτωβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε για την κριτική αυτή! Τα σχόλιά σας μας βοηθούν να γινόμαστε καλύτεροι! Αναμένουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά με την προσθήκη και κάποιων ακόμα, χειμερινών πιάτων!

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμη,ελαφριά πίτσα και
υπέροχα ζυμαρικά με σάλτσα μανιταριών. Φιλικό περιβάλλον,εύκολη πρόσβαση και ήσυχη τοποθεσία.

Ευχαριστούμε, vitakappa
Ο/η trattoriacsb, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Trattoria Casa Bianca, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουνίου 2020

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα θετικά σχόλιά σας! Μας βοηθάτε να γινόμαστε ολοένα και καλύτεροι! Σας περιμένουμε σύντομα ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2020

Επισκεφτήκαμε το εστιατόριο μία παρέα πέντε ατόμων το μεσημέρι της Κυριακής 1-3-2020 χωρίς προηγουμένως να έχουμε κάνει κράτηση. Ας αρχίσουμε από τα θετικά. Ο χώρος είναι μεγάλος και άνετος. Τραπέζια υπάρχουν έξω, στην κυρίως αίθουσα και στο πίσω μέρος του μαγαζιού. Η κουζίνα είναι μεγάλη, βρίσκεται στην κυρίως αίθουσα και είναι ανοιχτή στα μάτια των πελατών. Το προσωπικό του μαγαζιού, από την υποδοχή μέχρι και το service είναι ευγενέστατοι και αρκετά επικοινωνιακοί. Μέχρι εκεί. Οι γεύσεις, χωρίς να είναι κακές, είναι αδιάφορες. H σαλάτα Cesare αρκετά καλή και δροσερή. Η special pizza αδιάφορη με ένα πολύ βαρύ pepperoni που χάλαγε τη γεύση. Η carbonara ανάλατη και τα ζυμαρικά ήταν παραβρασμένα. Το αλλαντικό της carbonara ήταν ένα απλό bacon σαν αυτό που παίρνουμε από το super market. Τα ζυμαρικά Funghi e Tartufo ήταν σίγουρα πιο γευστικά αλλά με μεγάλα κομμάτια μανιταριών. Έλειπε η λεπτότητα από το πιάτο. Όμοια και τα ζυμαρικά Con Pollo δεν είχαν κάτι το ιδιαίτερο. Οι τιμές είναι κανονικές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, 562dimitrism
Ο/η trattoriacsb, Ιδιοκτήτης του Trattoria Casa Bianca, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιουνίου 2020

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε τα σχόλιά σας, είναι πολύ σημαντικό για εμάς να μάθουμε για την εμπειρία σας και μόνο με αυτόν τον τρόπο μπορούμε να βελτιώσουμε την εξυπηρέτησή μας και τις λεπτομέρειες για να κάνουμε τις μελλοντικές εμπειρίες ακόμα καλύτερες.

Έχουμε ήδη συζητήσει τις συγκεκριμένες πτυχές με την ομάδα μας στην κουζίνα και τις συμπεριλάβουμε στην ανανέωση των πιάτων μας για τα οποια δουλέψαμε σκληρά το προηγούμενο διάστημα, ώστε να βελτιωθούμε και να κάνουμε κάθε σας επίσκεψη απολαυστική σε κάθε λεπτομέρεια.

Σας ευχαριστούμε και πάλι, οι σκέψεις σας είναι πολύ πολύτιμες για εμάς. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε κάποια άλλη φορά!

Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτική εμπειρία!!
Υπέροχο φαγητό και ακόμα πιο υπέροχη εξυπηρέτηση.
Πολύ ζεστό περιβάλλον και σχετικά χαμηλές τιμές.

Ευχαριστούμε, N5532LN_

Με μεγάλη μας χαρά μαθαίνουμε ότι απολαύσατε το φαγητό και την εξυπηρέτησή μας. Εκτιμούμε ιδιαίτερα τα θετικά σχόλιά σας και θα ήταν χαρά μας να σας καλωσορίσουμε για άλλη μια φορά!

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικό εξαιρετικό προσωπικό !!! Το φαγητό ήταν απίστευτα νόστιμο !!! Οι πάστες έχουν το τέλειο βράσιμο !!! Πραγματικά γευτήκαμε ένα υπέροχο γεύμα !!! Ένα μαγαζί που σίγουρα θα ξανά επισκεφτούμε πολλές φορές !!!

Ευχαριστούμε, Fwtini_nina

Εκτιμούμε ιδιαίτερα τα καλά σας λόγια για την ομάδα μας. Σας ευχαριστούμε που μας επαινέσατε και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα

Trattoria Casa Bianca: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαϊδάρι, Αττική

Trattoria Casa Bianca: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.