Stathis N

Η καλύτερη επιλογή στην Πάρο!

Κριτική για: Poseidon of Paros Hotel & Spa
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 31 Ιουλ 2021
Επισκεπτόμαστε για άλλη μια φορά το ξενοδοχείο σας και σας εμπιστευόμαστε με απόλυτη επιτυχία της λιγοστές μέρες χαλάρωσης μέσα στο καλοκαίρι μας. Χαίρομαι που βλέπω οτι αν και το επίπεδο ειναι εξαιρετικό ήδη, βρισκετε τρόπο να βελτιώνεστε στα σημεία. Συγχαρητηρια για το φιλικό σας προσωπικό, και για την προσοχή σας στην κάθε λεπτομέρεια. Σας ευχαριστούμε για άλλο ενα υπεροχο καλοκαίρι!!
ΥΓ.. αυτή η παραλία σας θα μας δινει δύναμη για το χειμώνα που έρχεται.. Μεχρι την επόμενη φορα.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
  • Priceline
      5.4 χλμ. από Poseidon of Paros Hotel & Spa
      2.0 χλμ. από Poseidon of Paros Hotel & Spa
      Χρυσή Ακτή: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
      Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

μετά από μια εξαντλητική μέρα, το φαγητό δίπλα στην πισίνα ήταν ότι έπρεπε για να κλείσει υπέροχα το βράδυ. Ιδιαίτερες γεύσεις, εξαιρετικό service, μοναδική ατμόσφαιρα που σε γεμίζει ωραίες στιγμές..!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
      Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
      Ευχαριστούμε, IoannisKakos
      Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2021

Εξαιρετικό από κάθε άποψη! Αιγαιοπελαγίτικη προσωπικότητα, πολυτέλεια, προσοχή στην κάθε λεπτομέρεια! Ευγενέστατο, εξυπηρετικότατο και χαμογελαστό προσωπικό παντού! Ιδανικό για ανέμελες, ξεχωριστές διακοπές, στο καλύτερο σημείο της Χρυσής Ακτής!

• Ποιότητα
      Ευχαριστούμε, ConstantinosBal7
      Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό ήταν εξαίσιο και πολύ φιλικό. Μας εξυπηρέτησαν σε κάθε αίτημά μας, από την ρεσεψιόν μέχρι το housekeeping και το service!

Ερωτευτήκαμε την τοποθεσία. Μπροστά στην θάλασσα και με υπέροχη θέα. Παντού υπήρχε πράσινο και εντυπωσιαστήκαμε από τα λουλούδια που υπήρχαν στον χώρο. Σπάνιο φαινόμενο για νησί των Κυκλάδων.

Το δωμάτιο μας ήταν αρκετά μεγάλο για τους 4 μας. Η διασκόσμηση και οι εγκαταστάσεις ξεπέρασαν τις προσδοκίες μας.

Το πρωινό ήταν το καλύτερο κομμάτι της μέρας μας.

Ένα από τα πιο ωραία στοιχεία του ξενοδοχείου είναι το προσωπικό του. Πάντα χαμογελαστοί και πάντα εκεί να εξυπηρετήσουν τις ανάγκες μας.

Σίγουρα θα επιστρέψω ξανά του χρόνου και αυτή τη φορά να μείνουμε για παραπάνω από 4 μέρες.

Ήταν μια από τις καλύτερες εμπειρίες και το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Σας ευχαριστούμε για όλα Poseidon team.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
      1  Ευχαριστούμε, travel_foodiex
      Ο/η Poseidon P, Διευθυντής του Poseidon of Paros Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ evan_gkik,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Poseidon of Paros Hotel & Spa ως τον προορισμό σας για τις φετινές διακοπές σας!

Είμαστε χαρούμενοι που ξεπεράσαμε τις προσδοκίες σας, και σας αφήσαμε με μια γλυκιά ανάμνηση!

Ελπίζουμε να σας δούμε και πάλι σύντομα!

Εκ μέρους του Poseidon Team, ένα μεγάλο ευχαριστώ!

Ατζεμιάν Κωνσταντίνος
      Hotel Manager

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είχα μείνει με την οικογένειά μου για 5 μέρες στο poseidon.
      Καταρχάς με το που πήγαμε εκνευρίστηκα απίστευτα γιατί άλλα δωμάτια είχε φωτογραφίες στο site και άλλο μας έδωσαν. Φυσικά έπειτα από φασαρία και αφού είχαμε ήδη προπληρώσει πολύ ακριβά τις 5 διανυκτερεύσεις μας , μας έδωσαν την σουίτα που είχαμε αρχικά συννενοηθεί.
      Το πρωινό ήταν μέτριο και μαζικό και δυστυχώς η καθαριότητα πολύ κακή.
      Επιστρέφαμε υποτίθεται στο καθαρισμένο δωμάτιό μας και η τουαλέτα των παιδιών δεν είχε καν καθαριστεί με το πιγκάλ.
      Επίσης, αν είχαμε μια χρησιμοποιημένη κούπα καφέ στο νεροχύτη που μας είχε φέρει το room service, δεν την έπαιρναν.
      Το ίδιο ακριβώς συνέβαινε και αν υπήρχε κάποιο τασάκι στο μπαλκόνι ,δεν το καθάριζαν αλλά το άφηναν με τα αποτσίγαρα.
      Αυτά είναι ανεπίτρεπτα όταν πληρώνεις 300-350€ την βραδιά.
      Δε θα ξαναπήγαινα κάτω από αυτές τις συνθήκες και είναι πολύ κρίμα καθώς το ξενοδοχείο αυτό βρίσκεται σε μια πολύ καλή πλευρά με μια από τις ωραιότερες παραλίες του νησιού από κάτω του...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
      Ευχαριστούμε, Lovetravelling197
      Ο/η Poseidon P, Διευθυντής του Poseidon of Paros Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Αυγούστου 2019

Αγαπητή Kυρία Alina,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας, ακόμα και αν το «είχα μείνει με την οικογένειά μου» αναφέρεται στο καλοκαίρι του 2014, γεγονός που θα ήταν ορθό και δίκαιο να έχετε επισημάνει στην κριτική που αναρτήσατε εν έτει 2019.

Σας συγχαίρουμε για την εξαιρετική σας μνήμη λοιπόν και σας ενημερώνουμε ότι τα τελευταία 5 χρόνια έχουν αλλάξει πολλά στο ξενοδοχείο μας με συνεχείς ανακαινίσεις και πιστοποιήσεις παροχών υψηλών προδιαγραφών (haccp, ISO 9001), με αποτέλεσμα να έχουμε γίνει ακόμα καλύτεροι. Ωστόσο, οι αξίες μας στη φιλοξενία και την παροχή υπηρεσιών παραμένουν διαχρονικές.

Στα πλαίσια αυτά λοιπόν, οι συμφωνίες μας είναι όλες γραπτές και λεπτομερείς όπως ήταν και η δική σας. Και στη δική σας περίπτωση, πριν από 5 χρόνια, ο τύπος δωματίου που είχατε κλείσει ήταν αυτός που περιγράφεται στην ιστοσελίδα μας με τις ανάλογες φωτογραφίες και το δωμάτιο που σας δώσαμε εξ’ αρχής.

Επιπλέον, η ιδιαίτερη επιμέλειά μας στο θέμα της καθαριότητας, της ποικιλίας και της ποιότητας των εδεσμάτων στο πρωινό και στο εστιατόριό μας, καθώς και η προτεραιότητά μας στην προσωποποιημένη εξυπηρέτηση των φιλοξενούμενών μας είναι αδιαμφισβήτητα, όχι μόνο επειδή το επιδιώκουμε εμείς, αλλά και επειδή το αναγνωρίζουν τόσοι επισκέπτες με κριτικές τους στο tripadvisor και αλλού, 20 χρόνια τώρα που το ξενοδοχείο μας διαγράφει συνεχή εξέλιξη και ανοδική πορεία, και μας επισκέπτονται συνεχόμενα για χρόνια από όλο τον κόσμο.

Λυπούμαστε που η ανάμνησή σας από εμάς δεν είναι ευχάριστη και σας καλούμε να φρεσκάρετε τη μνήμη σας με μια νέα διαμονή κοντά μας, ώστε να γίνετε και εσείς μία από τους ανθρώπους που θεωρούν το Poseidon of Paros σαν σπίτι τους μακριά από το δικό τους σπίτι.

Η ομάδα του Poseidon of Paros

Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστούμε την διεύθυνση του ξενοδοχείου κ το προσωπικό για την απιςτευτη φιλική εξυπηρέτηση που λάβαμε ολες τις μερες τις διαμονής μας, φιλική ατμόσφαιρα ,ευδιάθετη προσφορα κ διαθεση ολου του προσωπικού , καθαροί χώροι ,επαγγελματισμός σε ολα τους με ζωντανα χαμογελα που σε κανουν να θελεις να ξαναπάς , νοιώσαμε σαν να αφήσαμε την παρεα μας πισω.... will be back amazing people with the tonz of smiles in your faces THANNK U

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
      Ευχαριστούμε, samaneta
      Ο/η Poseidon P, Διευθυντής του Poseidon of Paros Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητή κα.Samaneta

Σας ευχαριστούμε πολύ που για τον χρόνο που αφιερώσατε ώστε να μοιραστείτε την εμπειρία σας με το ξενοδοχείο Poseidon of Paros.

Πάντα εκτιμούμε τα σχόλια των επισκεπτών μας, σε μια προσπάθεια να βελτιώσουμε και να αξιολογήσουμε τις υπηρεσίες μας.

Ήταν ευχαρίστηση μας να σας φιλοξενήσουμε και θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο μέλλον!

Konstantinos Atzemian
      Operations Manager