“Χρόνια πολλά!!!”

Ταβέρνα Παππάς
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2021

Έχω μαγαζί δικό μου στο Αιγάλεω και κατανοώ την καθυστέρηση λόγω ημέρας δεν είχαμε κανένα πρόβλημα .....το πρόβλημα ήταν ότι μερικοί σερβιτόροι μας έδειχναν ότι δεν νοιάζονται τόσο εκτός από ένα ξανθό ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟ παλικάρι το οποίο μας εξυπηρέτησε αμέσως και του βγάζουμε το καπέλο και σε αυτόν και στο μαγαζί..

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, mosxobis

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιο μαγαζί, αλλά κάκιστο σέρβις. Περιμέναμε 1,5 ώρα για να έρθουν τα κυρίως πιάτα σε μια μέρα χωρίς πολύ κόσμο. Κρίμα!Διορθωστε το οπωσδήποτε παιδιά. Το φαγητό είναι καλό αλλά πραγματικά ξενερώνεις τόσο από την καθυστέρηση που σου κόβεται η ορεξη

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Λουκας Π
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020

Δεν θα το συνιστούσα! Πήγαμε Κυριακή μεσημέρι, περιμέναμε τουλάχιστον μισή ώρα να καθαρίσουν το τραπέζι και άλλη μισή να μας πάρουν παραγγελία! Πολλές επιλογές του μενού (όπως παϊδάκια) δεν ήταν διαθέσιμες. Η χοιρινή μπριζόλα ήταν σκληρή, το λουκάνικο με άπειρο πράσο που αλλοίωνε τη γεύση, παστουρμαδοπιτακια και τυλιχτή φέτα τηγανισμένα σε λάδι παλιό που έβγαζε άσχημη μυρωδιά. Τιμές κανονικές αλλά για φαγητό καλύτερης ποιότητας και για πιο γρήγορο σέρβις.

Ευχαριστούμε, 207nasiap
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μέρος για να απολαύσει κανείς ποιοτικό φαγητό σε ένα ωραιότατο ήρεμο και καταπράσινο περιβάλλον!! Άριστη εξυπηρέτηση, λογικές τιμές και πολλες επιλογές σε φαγητά μαγειρευτά και ψητά.

1  Ευχαριστούμε, athmarin
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε οικογενειακώς, καλή ταβέρνα με ωραίο φαγητό. Πολύ ωραία παϊδάκια και μπιφτέκια προβατίνας. Ειδικά για τα τελευταία δεν το περίμενα. Στα αρνητικά το service. Πολύ αγενείς και αργοί, νευρίαζαν και έδειχναν να δυσανασχετούν μόλις κάναμε κάποια επιπλέον παραγγελία. Επειδη ήμαστε 18 άτομα και μιλούσαμε, ο σερβιτόρος είπε με νεύρα "ναι, θα με ακούσετε?"
Σαν 2ο αρνητικο, θα πω για τις τιμές οι οποίες είναι αρκετά τσιμπημένες.
Δεν το συνιστώ ιδιαίτερα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, MartinaK1988

Ταβέρνα Παππάς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αχαρνές, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Ταβέρνα Παππάς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!