Giorgos the Captain!

566katerinah
Η καλύτερη βαρκάδα στη Γαύδο

Παρα πολυ όμορφη εμπειρία! Ο Γιώργος ειναι πάντα εξυπηρετικός και πρόθυμος!! καθε χρόνο... διαβάστε περισσότερα

irenemO2678BU

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2021

Τελεια εμπειρια! Ο Γιωργος ειναι πολυ εμπειρος καπετανιος και ευχαριστος ανθρωπος ! Μας εκανε φοβερη ξεναγηση !! Σιγουρα θα τον προτιμησουμε και στην επομενη βολτα !

1  Ευχαριστούμε, 566katerinah
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2021

Παρα πολυ όμορφη εμπειρία! Ο Γιώργος ειναι πάντα εξυπηρετικός και πρόθυμος!!
καθε χρόνο εμπιστευόμαστε μονο αυτον για τις βόλτες μας στις δυσπρόσιτες παραλίες!

1  Ευχαριστούμε, irenemO2678BU
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2021

Τελεια εμπειρια! Ο Γιωργος ο καλυτερος καπετανιος στο νησι! Ευελικτος και ευχαριστος σου δειχνει παραλιες που δεν ειναι ευκολα προσβασιμες!Τον συστηνω ανεπιφυλακτα!

1  Ευχαριστούμε, toniab205
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Οι ομορφιές της Γαύδου βρίσκονται παντού! Κάποιες από αυτές είναι προσβάσιμες μόνο από τη θάλασσα. Ο Γιώργος γνωρίζει καλά πως να σου δείξει αυτές τις ομορφιές και να σε πάει όπου δε βαστούν να σε πάνε τα πόδια σου. Ευγενικός με χιούμορ σε όλα του τέλειος! Τον ευχαριστούμε πολύ για τις υπέροχες θαλάσσιες βόλτες.

1  Ευχαριστούμε, Manos V
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021

25€ το άτομο και η βόλτα ήταν ένα αγχωτικό πέρασμα από διάφορα παραλίες του νησιού νοτιοανατολικά και δυτικά χωρίς να υπάρχει χρόνος για βουτιές και χαλάρωση. Δεν θα το πρότεινα.

6  Ευχαριστούμε, yiannissar2017
Ο/η georgesS4530FQ, Ιδιοκτήτης του Gavdos Boat Cruises, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητέ πελάτη και επισκέπτη της όμορφης Γαύδου σας ενημερώνω και σας ξαναθυμιζω ότι εκείνη την ημέρα είχε άστατο καιρό και αρκετά κυμματωδη θάλασσα.Αρα οι συνθήκες δεν ήταν οι καλύτερες και οι ασφαλέστερες για πολύ κοντινή προσέγγιση στις παραλίες του νησιού μας.Επι'σησ να σας θυμισω ότι στο.προγραμμα μας TRIPITI η αποβίβαση των πελατών μας γίνεται μόνο στο νοτιότερο σημείο της ευρωπησ της παραλίας Τριπυτη και σε καμία άλλη!! Όπου και αυτό έγινε στο ταξίδι μασ!!Μακάρι οι συνθήκες να ήταν πολύ καλύτερες και να σας κάναμε καποιο χατίρι εκτός προγράμματος που μας ζητήσατε πάντα με γνομωνα την ασφάλεια των επιβατών μας!! Σας περιμένουμε σε μια επόμενη εκδρομή μας να περάσουμε ακόμα καλύτερα και μαγευτικά σ αυτό το υπέροχο νησί μας.Με εκτίμηση Καπτεν Γιώργης