“Τίποτα το ιδιαίτερο!”

Οι Πηγες Του Παραδεισου
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Ομολογό να πω πως διαβάζοντας καποιες κριτικες περίμενα να δω κατι ιδιαίτερο. Ίσως είχα στο μυαλό μου άλλη εικόνα εγω, μπορεί και να το φαντάστικα λάθος, πάντως δεν με εντυπωσίασε ουτε και μου άρεσε πολυ.Καλό μέρος για ένα καφέ αν είσαι σε ταξίδι και να σταματήσεις να φας κατι ( καλό φαγητό και φθηνες τιμες ) μέχρι να συνεχίσεις το ταξίδι σου αλλά μέχρι εκει. Δεν θα πήγαινα ειδικά για αυτο το μέρος. Όλα αυτά βέβαια υποκειμενικά είναι ο καθένας λέει την άποψη του.

Ευχαριστούμε, JohnKalas

Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολυ καλη επιλογη με αρκετα καλες τιμες και γρηγορο σερβις σε ενα απιθανα ομορφο περιβαλλον!Αξιζει πραγματικα να πας. Ιδανικό για καφέ, φαγητό,παιχνίδια για τα παιδιά. Έχω πάει αρκετές φορές για καφέ, αυτή τη φορά καθησα για φαγητό. Τέλειο φαγητό, τεράστιες μερίδες πολύ καλές τιμές

Ευχαριστούμε, Michael A
Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι μια κλασικη ταβερνα.
Ειναι σε μια υπέροχη τοποθεσία.
Και μονο η τοποθεσια θα σας αρεσει.
Οι τιμες σε λογικα επιπεδα

Ευχαριστούμε, George_the_
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

παρα πολυ καλη επιλογη με αρκετα καλες τιμες και γρηγορο σερβις σε ενα απιθανα ομκρφο περιβαλλον!αξιζει πραγματικα να πας και ειναι πολυ κοντα στην πολη της καβαλας!

Ευχαριστούμε, bill b
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2016

Περιβαλλον (φυση) υπεροχο,καλη κι ευγενικη εξυπηρετηση,καλες και γευστικες μεριδες ψαριων (εμεις αυτα πηγαμε να δοκιμασουμε) και καλες τιμες.
Και για να παρω μερος στις διισταμενες αποψεις θα ανεβασω φωτο των πιατων,αλλα και των τιμων,για να μηδενισω την υποκειμενικοτητα των αποψεων.
Αποψη μου παντως,οτι αξιζει την ημερησια εκδρομη (ειμαι Θεσσαλονικιος) και ιδιως αν εχετε και παιδια,γιατι το περιβαλλον ειναι υπεροχο

Ευχαριστούμε, chrgkoutz

Οι Πηγες Του Παραδεισου: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άνω Κεφαλάρι, Περιοχή Δράμας
Δοξάτο, Περιοχή Δράμας

Οι Πηγες Του Παραδεισου: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!