Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2017

μολις φτασαμε και μας ανοιξε ο ιδιοκτητης το δωματιο καταλαβα ότι κατι μυριζει πολύ ασχημα. αφήσαμε τα πραγματα και τοτε ανοιξα το μπανιο, η μυρωδια από τα ουρα τοσο εντονη που θα μπορουσε να χαρακτηριτει και αποπνικτική, κατευθείαν πηγαμε λοιπον να πουμε ότι το μπανιο μυριζει ουρα παρολο που φαινεται καθαρο . με εκπληξη ο ιδιοκτητης ηρθε να διαπιστωσει αν λεμε αληθεια και ειπε πως παρατηρησε και αυτος την μυρωδια.φυγαμε και μας ειπε πως θα το καθαρισουν ξανα . επιστρεψαμε το βραδυ και αφου μας ειπε ποσο στεναχωρεθηκε μας εξηγησε ότι καποια ταπα από το σιφωνι εφυγε καθως καθαριζαν οι καθαριστριες την ντουζιερα και για αυτό μυριζε τοσο πολύ. η κατασταση δεν βελτιωθηκε βεβαια καθως η μυρωδια παρεμενε εντονη. ψαξαμε άλλο κατάλυμα αλλα ηταν αδυνατο να βρεθει αλλιως θα χαμε φυγει. περιμεναμε καποια αλλαγη δωματιου που δεν εγινε ποτε καποια συγγνωμη καποια εκπτωση γα να μας" καλμαρει" αλλα τιποτα από αυτά δεν ηρθε . είχαμε διαβασει ότι σε αλλουσ εδωσε μελι κατά την αναχωριση και περιμεναμε μια πραξη για να μη μας χασει από πελατες αλλα απ ότι φανηκε δεν ενδιαφερθηκαν καθολου. τα ειπαμε και κατά την αναχωριση δεν μπηκα να κριτικάρω αποστασιοποιημενα.. απαρδεκτο το ολο σκηνικο .. και το κλιματιστικο μυριζε μαλλον τα φιλτρα του θελαν αλλαγη... ηχομονωση μηδεν και γενικα το δωματιο πλην του μπανιου μυριζε υγρασια και μουχλα... με ενοχλησε ότι εκανε τον ανηξερο για το το συμβαινει... εγω πχ στο σπιτι μυ ξερω τι γινεται αυτος στο ξενοδοχεο του δεν γνωριζει τι συμβαινει με το δωματιο πριν το ανοιξει σε νεους πελατες? ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΩ ΠΟΤΕ ουτε και να με πληρωνες δεν πηγαινα... 150 ευρω για 3 μερες τα θεωρησα πεταμενα , επισης το wifi δεν επιανε ουτε για να συνδεθεις και στην αναφορα αυτου εμεινε έκπληκτος ... ποιος κοροιδεψε ποιον δεν ξερω...απογητευση .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, foodie404040
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος χώρος, με περιποιημένη αυλή & χώρους ανάπαυσης. Τα δωμάτια είναι άνετα, με φοβερά προσεγμένη διακόσμηση από τα χεράκια της Νίκης-ιδιοκτήτριας- διαθέτουν κουζίνα με τα απαραίτητα( αν& λίγο μικρή)& άνετο μπαλκόνι. Οι ιδιοκτήτες πολύ φιλικοί κι εξυπηρετικοί! Μια πολύ καλή επιλογή για χαλαρές διακοπές στο ήσυχο Καλαμιτσι!
*τα ισόγεια δωμάτια έχουν υγρασία (λογικό!) για αυτό χρειάζεται να καθαρίζονται πιο συχνά*

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, 539katerinak
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2016

Σε πολύ κοντινή απόσταση από τη θαυμάσια παραλία. Πολύ καλή τιμή. Εξαιρετικά προσεγμένη η διακόσμηση, πολύ πάνω από το μέσο όρο των τυπικών ξενοδοχιακών καταλυμμάτων. Τα δωμάτια βλέπουν σε έναν πολύ προσεγμένο κήπο. Δεν έχουν θέα στη θάλασσα, αν και η απόσταση από την παραλία είναι λιγότερα από 50 μέτρα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα ισόγεια δωμάτια έχουν περισσότερη δροσιά καθώς τα δωμάτια είναι κυρίως ανατολικά.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, salnk