Explore44524805865

Ανεπανάληπτη εμπειρία εξαιρετικό προσωπικό

5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 25 Σεπ 2023
Ευχαριστούμε πάρα πολύ για την φιλοξενία στο ξενοδοχείο σας εισασταν όλοι υπέροχοι .Το προσωπικό είναι πάρα πολύ φιλικό η Ρένα από το main bar, Natalie από το εστιατόριο Asterias ,Marianna από το main restaurant και τον διευθυντή του ξενοδοχείου Αποστολος Ελευθερόπουλος .Σας αξίζουν πολλά συγχαρητήρια !!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε μόνος/-η
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 28 Σεπ 2023
Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά για την επίσκεψή σας στο Atrium Palace Thalasso Spa Resort Villas και για τη θετική σας βαθμολογία. Είμαστε περήφανοι που το προσωπικό μας συνέβαλε στη θετική σας εμπειρία. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανα!

Με εκτίμηση
Κάλαθος: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
5.485
5.485
Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2023

Ευχαριστούμε παρα πολυ για την υπεροχη φιλοξενία. Ηταν ολα υπεροχα. Το προσωπικό ολο ηταν παρα πολύ φιλικό κυριως Apostolos manager Rena main bar Natalia Asterias Mariana restaurants .Σιγουρα θα ξανερθουμε για το υπέροχο περιβάλλον. Σας ευχαριστούμε παρα πολυ για ολα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Aikaterini N
Ο/η Atrium Hotels, Guest Services / Front Office του Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2023

Αγαπητή κα. Αικατερίνη,

Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψή σας στο Atrium Palace Thalasso Spa Resort Villas και για τη θετική σας βαθμολογία. Είμαστε περήφανοι που η φιλοξενία μας συνέβαλε στη θετική σας εμπειρία. Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε και πάλι σύντομα!

Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2023

Τι θα μπορούσα να πω γι αυτό το ξενοδοχείο !!
Με το που προσγειωθήκαμε μας περίμενε στο αεροδρόμιο το Van για να φτάσουμε σε αυτό το μοναδικό κατάλυμα .
Στην υποδοχή μας περίμενε σαμπάνια και στο δωμάτια welcome wine και φρούτα .
Ήταν όλοι ευγενέστατοι και πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν .
Ένα τεράστιο μπράβο στον διευθυντή του ξενοδοχείου για την άρτια οργάνωση .
Προτείνω το Asian restaurant του ξενοδοχείου .
Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα !!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προτείνω ανεπιφύλακτα το Spa του ξενοδοχείο καθώς και τα εστιατόρια .
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, Charalabos A
Ο/η Atrium Hotels, Guest Services / Front Office του Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Σεπτεμβρίου 2023

Αγαπητέ κ. Χαράλαμπε,

Θερμούς χαιρετισμούς από το Atrium Palace Thalasso Spa Resort Villas! Σας ευχαριστούμε για την εξαιρετική κριτική του ξενοδοχείου μας! Χαιρόμαστε που απολαύσατε τη διαμονή σας και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε πολύ σύντομα.

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2023

Υπέροχο ξενοδοχείο.Εξυπηρετικό προσωπικό πάντα χαμογελαστό και πρόσχαρο.well done Pari.😃ο μπουφές είναι σαν έργο τέχνης!! Το φαγητό πραγματικά νόστιμο και με πολύ ποικιλία.Καθαροί χώροι και τόσο ωραία τοποθεσία. Congratulations 🫶🏻

Ευχαριστούμε, Ilias P
Ο/η Atrium Hotels, Guest Services / Front Office του Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Σεπτεμβρίου 2023

Αγαπητέ κ. Ηλία,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε να γράψετε την κριτική σας αναφορικά με την πρόσφατη επίσκεψή σας στο Atrium Palace Thalasso Spa Resort Villas. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύσατε τις υπηρεσίες μας, το προσωπικό και την τοποθεσία. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανα και πάλι! Σας στέλνουμε τις ευχές μας.

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2023

Περασαμε υπεροχα. Το service ηταν αψογο και αρτια εξυπηρετηση απο το προσωπικο. Ιδιαιτερες ευχαριστιες στον κυριο Αποστολο Ελευθεροπουλο, κυριο Γιωργο Παπαδοπουλο , Σαββα Παπαντωνιου και στην Natalia. Το ξενοδοχειο ηταν πεντακαθαρο και το συστήνω ανεπιφυλακτα για οικογενειες που θελουν να κλεισουν διακοπες κοντα στην Λινδο.

• Ποιότητα
Ευχαριστούμε, Andri K
Ο/η Atrium Hotels, Guest Services / Front Office του Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2023

Αγαπητέ Andri,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας αναφορικά με την πρόσφατη παραμονή σας στο Atrium Palace Thalasso Spa Resort Villas. Είμαστε περήφανοι που η εξυπηρέτηση συνέβαλε στη θετική σας εμπειρία. Ευχές από όλη την ομάδα! Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανα στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2023

Απίστευτο ξενοδοχείο!Ευχαριστώ πολύ τον διευθυντή Απόστολο Ελευθεροπουλο,τον Σάββα Παπαντωνίου, Public Relations Manager, για την υπέροχη φιλοξενία τους καθώς επίσης τον Σωτήρη και όλα τα παιδιά στο μπαρ.

Ευχαριστούμε, EvangelosK32
Ο/η Atrium Hotels, Guest Services / Front Office του Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2023

Αγαπητέ κ. Ευάγγελε,

Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψή σας στο Atrium Palace Thalasso Spa Resort Villas και για τη θετική σας βαθμολογία. Είμαστε περήφανοι που η φιλοξενία συνέβαλε στη θετική σας εμπειρία. Θα ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε πάλι στην επόμενή σας επίσκεψη!