Vio.com
Etrip
StayForLong
Priceline
Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2022

Εξαιρετικο για την περιοχη του. Η ξενοδοχος πολυ εξυπηρετικη και ευγενικη . Το πρωινο ηταν πλουσιο και ποιοτικο . Τα δωματια ηταν πεντακαθαρα και νιωσαμε σαν το σπιτι μας . Με την πρωτη ευκαιρια θα ξαναπαμε .

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
1  Ευχαριστούμε, George99_99_266777_t
Η κριτική έγινε: 8 Μαρτίου 2022

Περάσαμε ξέγνοιστα, το πρωινό handmade, τα δωμάτια άστραφταν και η οικοδέσποινα της επιχείρησης φρόντιζε να μας υπενθυμίζει ότι βρίσκεται πανταχού παρούσα για να μας εξυπηρετεί με το χαμόγελο στα χείλη. Μικροί-μεγάλοι δεν ήθελαν να φύγουν...αυτό και μόνο λέει πολλά ! ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ κυρία Ελένη !!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
1  Ευχαριστούμε, 101minap
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2021

Απολαύσαμε τη διαμονή μας σε αυτό το υπέροχο ξενοδοχείο!!!
Μια οικογενειακή επιχείρηση με επαγγελματισμό!
Φιλοξενία, καθαριότητα, πλούσιο πρωινό και άνεση στα δωμάτια και στο σαλόνι.
Η τοποθεσία εξαιρετική!Θα το προτιμήσουμε ξανά!
Οικογένεια, Μαριλένα, Δεκέμβριος 2021

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Maril72family
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2021

Αφού έκανα το check out την τελευταία μέρα και φεύγοντας και μια τελευταία βόλτα στο δρόμο εοδα ότι είχα ξεχάσει το φορτιστή στο ξενοδοχείο και σκέφτηκα να τους πάρω τηλ και να τους πω ότι το έχω ξεχάσει εκεί και ότι θα περάσω να το πάρω πριν φύγω για Αθήνα, όταν όμως πήρα τηλ η "αγαπητή" κυρία μου είπε ότι δεν είδαν κάτι αλλά θα ψάξουν ξανά και θα με πάρει τηλ, και έτσι έγινε με πήρε τηλ και μου είπε ότι αφού ψάξανε όλο το δωμάτιο δεν βρήκαν τπτ!!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ! Πάλι καλά που δεν ξέχασα τπτ με μεγαλύτερη αξία. Ντροπη

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, andykik
Η κριτική έγινε: 2 Νοεμβρίου 2021

φιλοτεχνο και ζεστο σαλονι υποδοχης και χαλαρωσης.Δωματια με εξαιρετικη θεα,σχολαστικη καθαριοτητα.
Πρωινο πλουσιο και με πολυ μεγαλη εξυπηρετηση ,οι οικοδεσποτες παντα ευγενικοι και με φοβερη φιλοξενια.
Τιμες σχετικα με αυτο που απολαμβανεις πολυ λογικες.
Εξαιρετικο ξενοδοχειο ,θα μας μεινει αξεχαστη η καλοσυνη των οικοδεσποτων.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, _E2559DM