“Απαραδεκτο”

Μπλέξαμε Μεζεδοπωλείο - Ταβέρνα
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παραγγελία στο σπίτι με το 90%
να είναι λάθος παγωμενα
και αναμονή άνω τις μιας ώρας
Επιεικώς απαρδεκτο

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Κωστας Π

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2021

Αποφάσισα σήμερα να κάνω μια παραγγελία από το συγκεκριμένο κατάστημα έτσι λοιπόν τηλεφώνησα στις 12.30 να μου ετοιμάσουν κάποια πράγματα για τις 14:15 Γιατί είχα κόσμο που θα έπρεπε να φύγει έτσι λοιπόν και εγώ θεώρησα σωστό να παραγγείλω 2ωρες νωρίτερα όταν η ώρα 14:30 Τους κάλεσα πάλι και μου είπανε τώρα ετοιμάζεται σε 10 λεπτά θα ξεκινήσει λέω εντάξει να περιμένω πήγε η ώρα 14:50 Πήρα τηλέφωνο αρκετά ενοχλημένος και τους είπα πιο η έννοια τον έχω πάρει δυο ώρες νωρίτερα για να τα θέλω κάποια συγκεκριμένη ώρα και μου λέτε συγνώμη καθυστέρησαν και φυσικά απαράδεκτο δεν πάει αλλιώς τους είπα εάν δεν μπορούνε να το κρατήσουνε να κλείσει γιατί το συγκεκριμένο μαγαζί και το καλοκαίρι που το είχα επισκεφτεί να φάω δε μας Ένωνε τα τραπέζια όπως θέλαμε για να κάτσουμε μαζί με τα παιδιά μας πλάι πλάι ενώ έπρεπε να ήμασταν πλάτη,λογικό είναι στην Κερατέα σε ένα στενό που βρίσκεται το μαγαζί απαράδεκτο και θα τονίσω ότι μετά από αυτό Μας πήραν τηλέφωνο κιόλας μας είπανε να μην ξαναπάμε από το μαγαζί ότι μας διώχνουν Καταλαβαίνετε λοιπόν Ότι σε αυτές τις συνθήκες κάποια άνθρωποι προφανώς που έχουνε μαγαζιά και είναι πρεσαρισμένοι Κάνουνε ανεπανόρθωτα λάθη

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, kokos1977
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2020

Το μαγαζί είναι καταπληκτικό, η εξυπηρέτηση άψογη και το φαγητό απλά δεν περιγράφεται. Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Perfect place with excellent food and great service. Don't miss it.

1  Ευχαριστούμε, Nantia888
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ούτε κακό αλλά ούτε και τέλειο! Έχω επισκεφτεί αρκετές φορές το κατάστημα αλλά τον τελευταίο καιρό έχει αλλάξει η ποιότητα του φαγητού και έχει ανεβεί η τιμή!

Ευχαριστούμε, L2594SM_
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020

Κερατεα Αγιος Δημητριος κεντρικη πλατεια πεζοδρομος προχωραμε αμαν τωρα (ΜΠΛΕΞΑΜΕ) ΧΑΧΑ μια μικρη εισοδο δυο μικρα σκαλοπατια ενα καταπληκτικο μαγαζι στο βαθος κηπος αλλα τεσσερα σκαλακια μαγεια ,μικρο αλλα κλασσατο με γουστο.Το φαι καλο ποικιλια κρεατικων , παστουρμαδοπιτα , ρεγκοσαλατα, τυροπυταρια καπωσ ετσι τελεια η παρεα ευχαριστημενη τελεια .Ταπιατα πεντακαθαρα και ζεστα ,τα ποτηρια της μπυρας παγωμενα ,Τα παιδια που σερβιραν παντα ευγενικα το χαμογελο δεν το ειδα λογω μασκας καλο αυτο στα τραπεζια το αντισυπτικο ολα οσα λεω τελεια.Το ενα αστερι δεν θα το βαλω για να γινη 5 λογω του οτι δεν εχη προσβαση για αμαξιδια εγω ειμαι ΑΜΕΑ και με μικρη δυσκολια μπορεσα και ανεβηκα τα σκαλοπατια Ευχομαι η χαμογελαστη οικοδεσποινα κατι να κανει ,την επομενη θαπαω για θαλλασινα.!!!!!!

Ευχαριστούμε, ANDREAS-GIOTA

Μπλέξαμε Μεζεδοπωλείο - Ταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κερατέα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Καλύβια Θορικού, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Μπλέξαμε Μεζεδοπωλείο - Ταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!