“Κακής ποιότητας φαγητό!!!”
Κριτική για: Ταβέρνα Μπάμπης

Ταβέρνα Μπάμπης
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φάγαμε καλαμαράκια τηγανητά και αθερίνα (πολύ κακή γεύση, μαλλον εφταιγε το πολλες φορες τηγανισμενο λαδι) χταποδακι ξυδατο(ειχε μαλακώσει παρα πολύ, εμοιζε μπαγιάτικο), γαριδες σαγανακι αγευστες. Δυστυχως οσο όμορφο ειναι το σημείο τοσο κακο ειναι το μαγαζί. Προς αποφυγή!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, nikost467

Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2019

Έρχομαι σε αυτό το μέρος από παιδί, από τη δεκαετία του 80 που άνοιξε. Πρόκειται για ένα μοναδικό μέρος για ανθρώπους που αναζητούν έναν εναλλακτικό, πιο γνήσιο τρόπο να χαρούν το μπάνιο τους και το φαγητό τους. Σερβίρει πάντα φρέσκο ψάρι και χταπόδι (ο ιδιοκτήτης είναι και ψαράς). Η θάλασσα είναι υπέροχη, το δε τοπίο καταπληκτικό! Συνολικά, είναι μια μοναδική εμπειρία!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, NikosG89
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό Μαγαζι Πάνω στο στη θάλασσα με νόστιμα πιάτα καλές τιμές και άψογη εξυπηρέτηση θα σας γαληνέψει και θα σας δώσει μια αίσθηση νοσταλγίας από μια εποχή ξενοιασιάς

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, _Y9258MS
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφη τοποθεσία, ήρεμη, ιδανική και για οικογένειες με παιδιά, νόστιμο το φαγητό αλλά ανεπαρκής εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, konstantinaz512
Ο/η PanagiotisS135, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Μπάμπης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Μαρτίου 2019

Σας ευχαριστουμε για την κριτικη σας και ζηταμε συγνωμη αν υπηρξαν καθυστερησεις, καθως ηταν τοσο μεγαλος ο ογκος των πελατων που μας οδηγησε σε καποες αστοχιες.Θα χαρουμε να σας δουμε ξανα.

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2019

Πήγαμε το μεσημέρι της Καθαράς Δευτέρας 4 μεγάλοι, 2 παιδιά. Η τοποθεσία πολύ όμορφη, πάνω στο κύμα, αλλά όλα τα υπόλοιπα απογοητευτικά. Λόγω της ημέρας και της κίνησης περιμέναμε καθυστέρηση που όμως δεν υπήρχε αφού το προσωπικό ήταν φιλότιμο. Όμως το φαγητό ήταν απλά κακό. Με εξαίρεση ίσως το χταπόδι και τις 5 ψητές γαρίδες όλα τα άλλα ήταν άθλια. Καμένες σαρδέλες τις αφήσαμε σχεδόν όλες. Ενα πιάτο που το ονόμαζε "σαγανάκι γαρίδας" και ήταν μία... σούπα από σάλτσα ντομάτας και 5-6 αποφλυομένες κατεψυγμένες γαρίδες πολύ μικρού μεγέθους το οποίο συγκαταλέγεται στα χειρότερα που έχω δει στη ζωή μου. Τυροκαφτερή του εμπορίου, ταραμοσαλάτα χωρίς ταραμά (με πατάτα και... ροζ χρώμα), πατάτες κρύες και τηγανιτά καλαμαράκια τα οποία μύριζαν από το κακής ποιότητας λάδι. Κρίμα για την πολύ καλή τοποθεσία που βρίσκεται

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, Yannis69

Σας ευχαριστουμε για την κριτικη σας και ζηταμε συγνωμη αν δεν καταφεραμε να σας ικανοποιησουμε.Ο ογκος του κοσμου ομως ηταν τετοιος που δε μας επετρεψε να προσφερουμε τις γευσεις για τις οποιες μας προτιμουν ολοι.Θα ειναι χαρα μας να σας ξαναδουμε και τοτε θα δειτε με ικανοποιηση οτι οι οποιες αστοχιες εγιναν ηταν λογω της τεραστιας προσελευσης του κοσμου.

Ταβέρνα Μπάμπης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κιτριές, Μεσσηνία
Κιτριές, Μεσσηνία

Ταβέρνα Μπάμπης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!