ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

Μοναδική εμπειρία!!! Η Οδηγος μας η κ. Χριστίνα, με μία λέξη φοβερή!!! Να το επιδιώξετε γιατί... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Nikos M
μέσω κινητής συσκευής
Αξέχαστη εμπειρία ❤️

Απίστευτη εμπειρία… Τέλεια οργάνωση… Πλήρης ξενάγηση στο ποταμό.. Πανέμορφο μέρος.. Το συνιστώ... διαβάστε περισσότερα

elenatT4221JC
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2022

Μια υπέροχη εμπειρία στον ποταμό Βοϊδομάτη στην κλειδωνια με τον καταπληκτικό και έμπειρο οδηγό μας Χάρη.Ευχαριστουμε πολύ για την ξενάγηση και τις φωτογραφίες.

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Z7797OR_
Η κριτική έγινε: 25 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ο Δημήτρης είναι εξαιρετικός και Αρίστος γνωστής της τοπικής ιστορίας, και τα εξηγούσε όλα πολύ ωραία και κατανοητά. Επίσης ήταν πολύ ευγενικός και απαντούσε σε κάθε απορία μας! Μας ξενάγησε στο ποτάμι και μας είπε πολλά ενδιαφέροντα πράγματα για την τοπική ιστορία και ήταν μια μοναδική εμπειρία για όλη την οικογένεια. Σίγουρα θα ξανά έρθουμε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Ben G
Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικη εμπειρια!Ο Δημητρης εξαιρετικος παντα με χαμογελο μας βοηθησε πολυ στο να εξερευνήσουμε το ποταμι και φυσικα με τα αλογα στην ιππασια!Ο οδηγος μας εξαιρετικός μας εξηγησε τα παντα στο ποταμι και με τις οδηγιες του τα καταφεραμε!Θα επιστρεψουμε σιγουρα ευχαριστουμε!

Ευχαριστούμε, Global26983800519
Η κριτική έγινε: 24 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερή εμπειρία ,το προτείνω σε όλους. Οι οδηγοί εξαιρετικά παιδιά ειδικά ο Ματθαίος που ήταν οδηγός μας!

Ευχαριστούμε, Βασιλης Σ
Η κριτική έγινε: 19 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική εμπειρία. Ο Δημήτρης πραγματικά φανταστικός, με μεγάλη εμπειρία που βγαίνει αμέσως, ευγενέστατος και άριστος γνώστης της τοπικής ιστορίας αλλά και της τοπικής φύσης.
Ευχαριστούμε στην πρώτη ευκαιρία θα ξανάρθουμε.

Ευχαριστούμε, georgiosk578