Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2019

Φτάνοντας στο κατάλυμα και βλέποντας το περιβάλλον και την υπέροχη πισίνα λες αμάν τι deal έκλεισα στα 55 ευρω Αύγουστο μήνα!
Μόλις μπαίνεις στο δωμάτιο όμως πραγματικά σε πιάνει η καρδιά σου.
10 τ.μ. όλο κ όλο και μια απαίσια μυρωδιά βοθρου να σε μαστιγώνει.Μετα απο πολλά παράπονα μας άλλαξαν δωμάτιο και επειδή δεν είχε αλλο σε αυτό το μέγεθος(δλδ τρυπα) μας έβαλε σε ένα μεγαλύτερο και μας το πούλησε και υποχρέωση.Τα κρεβάτια μικρά και πολύ άβολα.Τριζουν πάρα πολύ και πραγματικά ο ύπνος ήταν εφιάλτης.Ολο το δωμάτιο είχε μια πρίζα!!!
Πραγματικά απογοήτευση...ψαξτε λίγο καλύτερα υπάρχουν άπειρα καταλύματα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Kaloproeretos
Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2018

Πήγα στα Κύθηρα για πρώτη φορά και μου έβγαλε κάτι πολύ θετικό,φιλόξενο.Πιστεύω οτι δεν οφείλεται μόνο στην ατμόσφαιρα του νησιού αλλά και στο ιδιαίτερα ευγενικό προσωπικό του ξενοδοχείου οι οποίοι ηταν συνέχεια πρόθυμοι να μας κατατοπίσουν για τις όμορφες περιοχές και μαγαζιά του νησιού που επισκεφθήκαμε.Μεγάλος χώρος για στάθμευση αυτοκινήτων,υπάρχει η δυνατότητα να πάρεις μαζί σου κατοικίδιο,η πισίνα μετράει επίσεις πολύ και σίγουρα θα το ξαναπροτιμήσουμε.Μου λείπει ήδη!

Ευχαριστούμε, giorgosgket
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2018

Πρώτα απ' όλα να πω ότι έχω επισκεφθεί τα Κύθηρα τέσσερις φορές και τις τέσσερις έχω μείνει στα συγκεκριμένα ενοικιαζόμενα δωμάτια. Είναι εξαιρετικά καθαρά και άνετα με ευρύχωρο μπαλκόνι και θέα. Βασικό πλεονέκτημα του καταλύματος είναι ότι δέχεται κατοικίδια ζώα. Σχεδόν κανένα άλλο κατάλυμα στα Κύθηρα δεν δέχεται κάτι τέτοιο. Εμείς κι ο σκύλος μας περάσαμε υπέροχα και μάλιστα μας δόθηκε δωμάτιο με αυτόνομο και μεγάλο μπαλκόνι ώστε ο σκύλος μας να μπορεί να βγαίνει έξω και να μην περιορίζεται στον χώρο του δωματίου. Στο κατάλυμα υπάρχει εξωτερική πισίνα με ομπρέλες και ξαπλώστρες, όπου μπορείς να κολυμπήσεις 24 ώρες το 24ωρο (ειδικά το βράδυ που είναι φωτισμένη είναι υπέροχη, αρκεί να μην κάνεις φασαρία και ενοχλείς τους άλλους επισκέπτες που μπορεί να κοιμούνται). Ακόμη, υπάρχει άνετο δωρεάν πάρκινγκ και το βασικότερο.... το προσωπικό είναι ιδιαίτερα φιλικό, πρόθυμο να σε βοηθήσει σε ό,τι χρειαστείς είτε αφορά τη διαμονή σου στο κατάλυμα είτε πληροφορίες για αξιοθέατα, παραλίες, εστιατόρια κ.ά. Ιδανικό για ζευγάρια και οικογένειες. Το συνιστώ χωρίς δεύτερη σκέψη!

Ευχαριστούμε, MalvTsisk
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2018

Από την πρώτη στιγμή που φτάνεις σχηματίζεις καλή εντύπωση. Υπάρχει άνετο parking, τα δωμάτια ευρύχωρα και άνετα, ωραία πισίνα και χώρος για να κάτσεις και τέλος ευγενέστατοι άνθρωποι όπως άλλωστε σε όλο το νησί. Το μόνο που χρειάζεται βελτίωση είναι το wi-fi. Δυστυχώς ήταν κακό το σήμα στα κάτω δωμάτια. Ελπίζω μέχρι την επόμενη επίσκεψή μας να έχει φτιάξει :)

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Rania D
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2018

Η τοποθεσια εξαιρετικη.. το λιβαδι μεγαλο χωριο. Κοντα στην χωρα και σε πολλες παραλίες. Το δωματιο μας πολυ καλο, καθαρο, τελεια θεα, ησυχο! Και υπεροχο μπαλκονακι. Οχι πολυ καλο ιντερνετ αλλα ποιος νοιαζεται? Διακοπες οι ανθρωποι φιλοξενοι και χαμογελαστοι... θελω πολυ να ξαναπαω στα κυθηρα, κι αν αυτο γίνει παλι εκει θα εμενα...

1  Ευχαριστούμε, Μελίνα Γ